Proč musí Falcon a zimní vojáci přívěs udělat s kapitánem America’s MCU Legacy

po závratném dni pobuřujícího množství zpráv a přívěsů z dne Disney Investor’s Day, následující den přináší jasnost. Jedním z odhalení během této události byl první pohled Falcon a Trailer s Wintertime Soldier Trailer. Přehlídka byla ve vývoji po dlouhou dobu a byla jednou z prvních oznámených vedoucích k zahájení služby Disney Plus. A teď konečně máme skutečné záběry z nové originální show Disney Plus a vypadá to jako docela doozy. Ze záběrů je spousta s sebou, takže to všechno rozbalme krok za krokem.

Trailer Falcon a Wintertime Soldier se konají po koncové hře Avengers

Obrázek pomocí obrazovky.

Takže, spoilery pro Avengers: Endgame přichází, pokud jste hrstka lidí, kteří to ještě neviděli. Konec tohoto filmu, stejně jako konec oblouku kapitána Ameriky v Marvel Cinematic Universe, přišel s ním a předal slavný štít Samovi Wilsonovi, AKA, Falcon. To je zcela přesné, protože v jednom okamžiku se Sam Wilson stal kapitánem Amerikou. Chci říct, také Bucky Barnes (Sebastian Stan). Proč to není věc na MCU, je něco, o čem jsem stále kyselý, ale pohybující se dál!

Vypadá to, že přívěs Falcon a Wintertime Soldier poukazují na to, že nebude tak snadné vyměnit čepici. Zdá se, že existuje nějaký tam a zpět, než se Sam může plně stát kapitánem, pokud vůbec? Říká se, že show by se mohla vypořádat s tím, jak vláda nechce, aby byl Wilson (Anthony Mackie) novým kapitánem Amerikou. Může to tedy prozkoumat, jak musí Sam ověřit svou hodnotu ostatním i pro sebe, než si vyzvedne štít. Vzhledem k současnému klimatu se cítí přehlídka o vládě, která se tlačí zpět na černou postavu, která získává titul a pozici, kterou si zaslouží, relevantní. Myslel jsem, že je to také trochu zvláštní, aby MCU byla tak namárně politická.

Podkopá možný příběh v Falcon a zimní vojáky?

Obrázek pomocí obrazovky.

Největší otázkou, kterou mám poté, co jsem si užil Falcon a zimní vojáky, je tedy to, jak by příběh mohl podkopat konec koncové hry. Myslím, že poslední akt kapitána Ameriky ve svém stáří, měl si osobně vybrat svého nástupce. A teď, pokud to Sam i vláda nevidí skrz, neuspějí úspěšně od svého odkazu? Naposledy jsme viděli štít, Steve Rogers (Chris Evans) ho předal Samovi. Zatímco prvních pár výstřelů tohoto přívěsu ukazuje štít v muzeu a sbírá prach.

Jediný způsob, jak je vidět, jak to vyrovnat, je tím, že se příběh stane mnohem rozzlobenějším, než by mohl být. Možná se Sam necítí zaslouží si štít a jakékoli dobrodružství, kterým prochází v této sérii, si konečně ověří, že dělá? Jeho emocionální cestou by mohla být uvědomit si vlastní vlastní hodnotu, což by mohl být skvělý způsob, jak to udělat. Pokud není kromě těchto dvou, který by se mohl chovat jako faux, mezitím schválil kapitána Ameriky. Což jim umožňuje přinést postavu jako Usagent, nebo jeden z ostatních, aby byli kapitánem Amerikou rádoby z komiksu. Samotný přívěs vypadá neuvěřitelně a Disney utrácí všechny peníze za akční set, které vypadají jako měřítko filmu.

Všechny sázky jsou pryč s řadou MCU Disney Plus

Obrázek pomocí obrazovky.

Zajímavý bude, jak bude příběh Falcon a Wintertime Soldier. Vstupujeme do zcela bezprecedentní oblasti obsahu s těmito novými disney plus Marvel show. Jsou to omezené nebo malé série založené na sekundárních postavách z filmů, v příbězích, které se mohou nebo nemusí plně připojit k hlavní, větší MCU. Zatímco agenti S.H.I.E.L.D. Začal podobně, byla to síťová show, která se hlavně vyhýbala filmům v pozdějších ročních obdobích. Produkční časy pro sérii a filmy byly tak nesouhlasné, že si stěží mohli dovolit projít odkazem na větší MCU. Tyto pořady jsou však zcela integrovány.

Abychom viděli, jak se Sam a Bucky vyvíjejí v průběhu tohoto příběhu, který mimochodem vidí, že se baron Zemo (Daniel Bruhl) vrací jako Big Bad, bude velmi zajímavé. Je pravděpodobné, že Sam nakonec oblékne oblek a štít do konce série. Hraje se jako modifikovaný superhrdinový příběh, kde se protagonista do konce stává skutečným hrdinou. I když jsem stále miffed o tom, kde to ponechává Bucky Barnes ve větším MCU, aniž bych byl emocionální kotvou k jeho nejlepšímu příteli Steve Rogersovi. Jak je vidět na závěrečné scéně Falcon a zimního vojáka Trailer, možná jejich zvláštní a vtipné přátelství zjistí, kam odtud jde Bucky.

Falcon a Wintertime Soldier mají premiéru na Disney Plus 15. března 2021.

Jaké jsou vaše teorie o tom, jak povede příběh nové série? Zvuk vypnoutkomentáře níže.

Hlavní obrázek pomocí Disney Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published.