Flower of Life Volume 1

FUMI YOSHINAGA Dříve vytvořená starožitná pekárna. Líbil se mi předpoklad tohoto titulu blízkého-yaoi, zejména dezertního prostředí, ale bylo to pro mě trochu rozptýlené a nespokojené, pokud jde o vykreslování.

Květina života není ani na spiknutí, ale tady to pro mě funguje lépe. Všechno je tak dramatické a přehnané (přitažlivým, uspokojivým způsobem), že je těžké si všimnout, že se stane jen děti, které se navzájem poznávají (a zjišťují tajemství některých učitelů).

Harutaro se přihlásí do školy pozdě kvůli jeho nedávnému zotavení z leukémie. Je o rok starší než jeho spolužáci kvůli jeho nemoci. Je otevřený a říká, co si myslí přímo, a rychle se spojil s Chubby a přivítal Shotu.

Pro obsazení je také zásadní, je Majima, fanoušek manga, který je schopen nepřetržitě běžet o jeho oblíbené zábavě. On a Shota tvoří klub Manga, který se brzy připojí Harutaro. Harutaro má dovednosti kresby manga, ale potřebuje vedení. Majima má znalosti, ale jeho přednáška je těžké přijmout.

Existuje také Shigeru, který učí Japonce, ale nechová se jako učitel. „Shige“ je kratší než někteří studenti, mluví a obléká se nedbale, visí s dětmi, a chytí se líbat jiného učitele.

Yoshinagovi lidé jsou k mému oku hezčí, než standardní vzory Shojo, se stínováním, které dávají oči, rty a hloubku vlasů. Obzvláště oči, které jsou ospale sugestivní. Harutaroovo pozadí mu dává závažné podtóny, ale s zotavením rakoviny za ním se snaží mít normální život.

Většina knihy se skládá z toho, že si děti vyprávějí příběhy: sdílení věcí, které viděli nebo zkušenosti, které měli, nebo jak se cítí. Silné osobnosti jsou přitažlivé a okamžitě je zajímavé velké množství pozadí, motivace a typů postav. Překvapení a zjevení může být přehnaná, ale udržovala mě otočit stránky. (Vydavatel dodal kopii recenze.)

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Flower of Life Objem 2AS s objemem jedna, květina života svazek 2 mě šokovala tím, že vzlétl jiným směrem, než se očekávalo. Tentokrát je to mnohem standartnější Shojo, se hrací třídou a neočekávanou romantikou, oba se zaměřili na Know-It-all Majima. I když mi spousta zvratů připomněla další knihy, to…

Tajný svazek 2Secret Volume 2 je i nadále zlepšením oproti předchozí sérii Yoshiki Tonogai, s mnohem větším důrazem na profily charakteru a méně na bezdůvodné vraždy. Smrt se stala v minulosti, takže je nyní lidé analyzují – i když existuje občasný pokus o vraždu, jen aby napětí zvýšil.…

Wolfsmund Volume 1 Když jsem začal číst Wolfsmund Mitsuhisa Kuji, myslel jsem, že jsem na středověké dobrodružství zaměřené na temperamentní rebely, kteří se pokoušejí získat zpět svou zemi (Švýcarsko ze 14. století) z extrémního okupovacího režimu. Na konci první kapitoly jsem byl odhodlán svými předpoklady šokujícím způsobem. Vzhledem k …

Leave a Reply

Your email address will not be published.