Beauology 101: Můj čas v ringu s Undertakerem

Tento příspěvek je podáván pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Vstupte do kruhu s Beau Smithem … pokud se odvážíte!

Autor: Beau Smith

Stejně jako mnoho malých chlapců jsem vyrůstal a sledoval profesionální wrestling v televizi. V 60. letech 20. století byl profesionální wrestling osídlen muži, kteří byli věkem mého otce a dokonce starší. Zřídka byste našli mladí muži, kteří to dělají, alespoň mladí v mých očích školy. Byly to velké, bombastické, modřiny, které vypadaly, jako by mohli žvýkat beton a vyplivnout budovy. Muži jako Dick the Bruiser, Bobo Brazílie, Bruno Sammartino a tajemný Infernos, se svým mazaným manažerem J.C. Dykesem.

Profesionální wrestling fascinující pro mladého mladého chlapce, jako jsem já. Neznal jsem žádného mladého chlapce v mém věku, který ho nezohlednil. Pro mě to bylo jako mít příběh Marvel nebo DC komiks. V televizi byly dobré vs. zlé, které hráli skuteční lidé s prakticky nadlidskými sílami, v televizi se starými dámami v publiku, kteří se je snažili udeřit deštníkem. Dějové linie nebyly komplikované, ale pak nemusely být. Byl tu dobrý muž a on byl venku, aby zabránil špatnému muži dělat špatné věci. Proč to komplikovat?

Jak jsem stárl, viděl jsem stále méně. Vaše dospívající roky jsou plné vašich vlastních dobrodružství, takže jsem potřeboval méně toho, co bylo v televizi poskytováno. Je pravda, že ve volném okamžiku bych viděl, co bylo prezentováno, ale už jsem neměl čas věnovat se televizní obrazovce. Teprve když jsem byl ve svých 30 letech, ženatý a měl jsem tři své vlastní syny, byl jsem přiveden zpět k profesionálnímu wrestlingu. Moji synové, stejně jako každý jiný malý mladý chlapec, který přišel dříve, byli vstoupeni do profesionálního wrestlingu. To bylo v polovině osmdesátých let až do 90. let, nový zlatý věk wrestlingu s tehdejším WWF (WWE) a gruzínským mistrovským zápasem. Byla to éra Hulka Hogana, Rickyho „The Dragon“ Steamboat, Tommy Rich, King Kong Bundy a tak mnoho dalších. Moji mladí chlapci byli stejně nadšeni jako já jako dítě, jen oni měli televizi s kabelovou televizí, takže pro ně bylo mnohem více k dispozici.

Musím říct, že jsem potěšil nový zlatý věk profesionálního zápasu hodně. Ještě jednou to jako komiksová kniha ožívá a hraje se. Rozdíl nyní byl v tom, že rozpočet a SFX byly větší a lepší. V tuto chvíli jsem už nějakou dobu psal komiksy a byl jsem viceprezidentem pro marketing pro komiks Eclipse Comics, Image Comics a Todd McFarlane Productions. Opravdu jsem cítil, že v komiksech je místo pro profesionální zápas. Několikrát jsem to navrhl pro některé z vydavatelů, pro které jsem pracoval, ale zdálo se, že se to úplně nezapadalo do firemního plánu tohoto konkrétního času. V té době jsem se dozvěděl na toto téma v kruzích komiksů. Během 90. let se objevily velmi produktivní maloobchodní a distribuční semináře, stejně jako veletrhy, kde bylo přes vydavatelské uličky diskutováno mnoho opravdu dobrých témat. Nebylo to zablokováno jako dnes.

The Undertaker #7

V roce 1998, Brian Pulido, zakladatel a vydavatel Chaosu! Comics, mluvil se mnou o možnosti napsat nějaké komiksy WWF/WWE založené na některých současných zápasových hvězd. Byl jsem nadšený. Nejen, že jsem cítil, že čas byl správný, ale Brian měl řadu vynikajících postav WWE a tvůrců, aby tyto komiksy dělaly. Byl jsem mnohem víc než potěšen, že jsem se připojil k této posádce. Také jsem věděl, že můj editor bude Brad Gould, se kterým jsem předtím pracoval. Úžasný muž, který se opravdu staral o komiksy a postavy.

Hned mimo pálku jsem přemýšlel, koho mi bude poskytnuto psát. Stone Cold Steve Austin už byl vzat, takže by to mohla být skála, lidstvo? Nebo možná Bret Hart? Vzpomínám si, že mě Brian volal a řekl mi, abych si posadil, protože mě spároval s nikým jiným než s Undertakerem!

To trochu novinek mi udělal den. Undertaker měl nejen skvělý příběh a příběh, ale byl také Undertaker !!!!

Undertaker #1

Brian a Brad mi poskytli 6 vydání s možností, že se to dostane do dalších 6, pokud to vyžaduje prodej a reakce. Bylo mi dobré jít.

Bylo mi řečeno, že WWE, stejně jako The Undertaker, chtěli pro The Undertakera temný, děsivý děj. To byl současný děj, který si vybírali a míří do televize. Zeptal jsem se, jestli bych mohl použít některé další superhvězdy WWE v příběhu. Řekli ano, po schválení, ale chtěli postavy, které se týkaly Undertakera buď v charakteru, nebo na aktuální televizní linii příběhu. Líbil se mi způsob, jakým měli všechno koordinované a plánované. Nebylo to nějaký plán „hodit to na zeď a vidět, co hůlky“. Přesto jsem to už předtím.

Dark & ​​Angry

Byl jsem do kontaktu s několika lidmi na WWE a samotným Undertakerem Markem Calawayem. Vzhledem k jeho harmonogramu cestování a výkonu mi bylo řečeno, že nebude tak snadné mluvit. Myslel jsem na to, tak jsem nechal, že jsemn jeho soud z velké části. V některých opravdu podivných dobách jsem od něj volal na silnici, ale vždy to byl profesionál a gentleman. O to se staral.

Komiksy vyšly, byly temné a já jsem byl požádán, abych dělal ještě tmavší věci z WWE i Undertakera. Chaos! Comics již byl v temné komiksové knize, takže to bylo pro ně také dobré. Musím říct, že WWE, stejně jako chaos! Všichni byli vynikající v tom, jak dostali mé příběhy a nápady. Z 10 otázek, které jsem udělal, nikdo nebyl odvrácen a jediné změny, které byly požádány, jak jsem zmínil, byly „můžete to udělat trochu tmavší?“

Musím přiznat, kromě toho, než se vynoří nemrtvý #9, je tato série pravděpodobně nejtemnější, co jsem kdy napsal. Vždy dobré natáhnout svůj rozsah.

Komická verze Paula Bearera.

Během procesu psaní Undertakera jsem se musel setkat s některými zúčastněnými superhvězdami WWE. V Wizard World Chicago jsem podpis s Paulem Bearerem (William Alvin Moody), který byl dlouholetým manažerem Undertakera, jakož i v mé komiksové knize. Pan Moody byl super, zdvořilý a dobrý muž. Byli jsme asi ve stejném věku a zjistili jsme, že jsme četli spoustu stejných komiksů. Opravdu jsem potěšil, že jsem s ním o tom mluvil. Pan Moody byl fantastický s fanoušky a zejména s malými dětmi, které se týkaly podepsané knihy. Byl zábavný a když ho děti požádaly, aby mluvil jako Paul Bearer, šel do něj s gusto a udělal jejich den. Zatímco jsme dělali podpis, přišel další profesionální zápasník, aby viděl pana Moodyho. Byl to Kevin Nash, pravděpodobně nejvýznamnější člověk, jaký jsem kdy viděl. Dalo by se říct, že tito dva muži byli dlouho přátelé. Chvíli si povídali a já jsem opravdu potěšil poslech a byl součástí jejich rozhovoru. Kevin se mnou mluvil o jeho lásce ke čtení komiksu jako dítě a řekl, že by byl rád v budoucnu součástí jednoho.

Bylo to úžasné podpisy a já jsem se opravdu potěšil ve svém čase s „Paulem Bearerem“. Je mi líto, že jsem řekl, že zemřel v roce 2013 z některých zdravotních stavů, se kterými se zabýval.

Můj další podpis byl s stále radostným Mickem Foleym (lidstvo). Další příjemný zážitek. Mick byl tak fantastický člověk s charismatem, který měl ušetřit. Tak zdvořilé, tak kreativní a množství znalostí o jakémkoli tématu. Před podpisem jsme museli strávit nějaký čas mluvením a já jsem z toho opravdu dostal kop. Mick zná komiksy uvnitř i venku. Mluvili jsme o minulých a současných komiksech, jako jsme byli dva malí mladí chlapci na front Patio Trading Comics v letním odpoledni. Mick také hovořil o své touze v té době psát dětské knihy (které má, protože udělal). Jen jsem trávil čas s Mickem, viděl jsem, že jako spisovatel a tvůrce měl svět, který by mohl nabídnout.

Tmavší a mnohem více hněvu.

V tuto chvíli jsem stále nesetkal s Undertakerem. San Diego Comiccon přicházel a Brian mě informoval, že pro mě a Undertakera vytvořili podpis. Jaké lepší místo pro setkání a mluvení s Undertakerem, nejvýznamnějším etapou komiksu, v té době bylo. (Je to proto, že se pěstuje daleko za to, jak dobře víte.)

Nebylo to dlouho, než se čas SDCC převalil. V té době jsem pracoval pro Todd McFarlane Productions a McFarlane Toys, takže můj plán SDCC byl naskládán jako Jets v O’Hare. Todd a já jsme pracovali na několika setkáních, které jsme měli, abychom si mohli udělat čas na podpis s Undertakerem. Todd a Brian v té době pracovali z Arizony/Phoenixu a byli rádi, že si navzájem pomáhají.

Ukázal jsem se, kde má být podpis. Tam bylo mnohem víc než typické množství bezpečnosti a zabezpečení Con. Setkal jsem se s obsluhou Undertakera, velmi dobrou ženou, a ona mě vzala za oponu, abych se setkal s „Markem“. Vešel jsem a tam seděl u stolu, který podepsal fotografie pro tisk. Jsme představeni. Vstal … a pořád se postavil … věděl jsem, že je o něco přes 6 stop 10 palců vysoký, ale stále netušil, co by to bylo jako tvář … no, pásové přejování.

Jsem 5 stop 10 ½ palce vysoký. Šel daleko za to. Jeho ruka pohltila důl jako chytač rukavice. Jeho hlas nebyl hlas, který slyšíte v televizi, byl to klidný a jeho Texan Accent tekl snadno. Naklonil hlavu a zeptal se mě, jestli jsem také z Texasu. Řekl jsem mu ne, Západní Virginii. Usmál se a řekl: „Několikrát jsem tam procházel kolo. Dobré hory a scenérie. “

Působivý muž.

Seděli jsme a mluvili jsme s obsluhou o podpisu, o typickém, jak dlouho tráví mluvit, udržujte linii v pohybu, ta sorta věc. Odešla, aby připravila věci. Mark se naklonil a řekl: „Ignorujte to. Budeme se valit s tokem. “

Nyní jsem v průběhu let udělal svůj podíl na podpisech, zejména ve spolupráci s Toddem McFarlanem a dalšími vlastníky obrázků. Viděl jsem řádky. Řádek čekající na nás odpovídala těmto řádkům. Pamatujte, že to byl SDCC na konci 90. let. Věci nebyly tak dobře naolejované, jak jsou dnes, odříznutí čáry se opravdu nezačaly. Měli jsme asi 1 000 PEOple čeká, řekl mi psovod.

Mark Calaway „The Undertaker“ a Beau Smith-„Poslední skutečný muž v komiksech.“

Než jsme se posadili, Mark mě přitáhl a řekl: „Sedíš přede mnou. Tímto způsobem s vámi mluví o komiksu, vytvoříte nové fanoušky a čtenáře pro knihu. Dnes se nechceš spolknout v mém stínu, beau. “

V wrestlingovém smyslu mě „dal mě“. Dělal to, pro co je tak dobře známý. Pomáhal mi vypadat dobře a to zase všechno vypadá dobře. Byl jsem ohromen. O jeho vrstevnících vždy mluvil o tom, o kterém se jeho vrstevníci vždy hovořili jako s nejprofesionálnějším mužem. Položí vás, nutí vás vypadat dobře, ujistí se, že se nikdo neublíží, zná své věci!

Když jsme pracovali na linii, ukázal to znovu a znovu. S fanoušky jsme se odrazili. Pracovali jsme na našem humoru. Post a znovu mě znovu a znovu dal a řekl fanouškům. “Pracuji s Beau Smith-Real Man, komiksy se nebudou nic lepšího než tohle!” Miloval jsem to.

Poté jsme měli pár minut na to, abychom si mohli povídat o komiksu a linii příběhu. Řekl mi, jak moc v tom potěšil, a neexistoval žádný BS (kromě mě). Přednesl životy a panely. Mohl jsem říct, že si je opravdu přečetl a potěšil je. Část, která mi vytvořila den, byla, když se mi zeptal, neřekl mi, že by rád viděl vtipný příběh s ním a Paulem Bearerem. To mi udělal den, protože po prakticky 9 temných problémech jsem byl svědění, abych se bavil.

Když jsem se vrátil, napsal jsem obrys pro příběh naplněný humorem naplněný Undertakerem/Paulem, kde ztratí své síly a dopravu a v zásadě se musím pohybovat po Arizoně. Přemýšlej o tom. Kdo sakra vybere tyto dva muže na straně silnice, síly nebo žádné síly? Kane také bude v tomto konkrétním příběhu. (Kane jsem použil v dřívějším vydání Undertakera, ale tentokrát musel být zábavný.)

Mark miloval obrys a WWE to také udělal, ale … jak se to děje v komiksu a zábavě, tento poslední problém nevyšel ven. Věřím, že smlouva s WWE byla zkrácena nebo tak něco, a nikdy jsme se k tomuto problému neměli udělat.

Jezebel, Kaneova sestra. Postava, kterou jsem vytvořil pro sérii.

Miloval jsem práci s umělcem Mannym Clarkem v těchto otázkách. Byl to skutečný pracovní kůň a miloval to, co dělá. Byl rychlý a potěšen ve všech akcích. Je to další velmi zdvořilý člověk. Byl jsem velmi šťastný. Musel jsem pracovat v profesionálním wrestlingu, cítil jsem se, jako bych byl dítě, a také jsem musel vytvořit několik postav v problémech. Život byl dobrý.

Nejvíc ze všeho jsem musel spolupracovat a setkat se s Markem, panem Moodym a Mickem. Co úžasní kluci. Brian a Brad v Chaosu! byl výbuch, se kterým mohl pracovat. Opravdu to nemohlo jít lépe … kromě toho posledního, zábavného problému. J

Doufám, že jste potěšili tento malý pohled za oponou. Určitě jsem potěšen, že tě tady mám.

Vždy ve vašem rohu,

Beau Smith

Flying Fist Ranch

www.fingingfistranch.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.