Duch na obloze Normana Greenbaum (1969)

Když jsem řekl své exwife, věřil jsem, že to byla jedna z top 40 melodií všech dob, zasmála se a obvinila mě z lhaní. “Tomu opravdu nevěříte,” řekla.

Ale je to.

Ano, je to melodie o Nebi od Žida-což je divné-ale na začátku, ale na začátku, která se vylévá do podivného znějícího kytarového riff, který se zdá, že se odráží do vyblednutí-je jedním z nejunikátnějších muzikálů Okamžiky, které kdy uslyšíte. Stejně jako tehdy je tu zpěv – Norman je venku vpředu, ale v pozadí držená skupina evangelia s názvem The Stovall Sisters.

Pokud vím, je to jediná melodie psychedelické evangelia. Stejně jako až do doby, kdy byl uveden v přívěsu k Guardians of Galaxy (možná můj preferovaný film všech dob), jsem věřil, že jsem jediný, který se mu líbil! Vezměte to, hloupá manželka!

Co to tedy dělá s mým běžeckým seznamem nejlepších 100 melodií všech dob? Ne moc. Toto je můj pátý vstup do seznamu, stejně jako je k dispozici v Dead Last na #5.

Layla od Derek a také Dominos (1970) (odkaz)

Lepší věci od Kinks (1981) (odkaz); a: Obaly top 30 melodií Kinks právě tady i zde

Misfits by Kinks (1978) (odkaz); a: Obaly top 30 melodií Kinks právě tady i zde

GrindIn ‘by Clipse (2002) (odkaz)

Spirit na obloze Normanem Greenbaum (1969)

Další poslech: Žádné. Norman je prototypický jednorázový zázrak.
Obaly: Ach tolik! Stejně jako jeden z nich, lékařem i lékaři, skutečně dosáhli #1 na popových grafech! Stejně jako verze Bollywood je také fantastická.

Awesome Bit Mix Vol. 1 po bit bitboy

Kickstarter Covers – Toužíme si, abychom je složili! válka Charlieho Pattona
AOR DISCO VINTAGE EDITS VOL.3 od Mojo Filtr

Leave a Reply

Your email address will not be published.