Náhledy ComicList: Kim a Kim Volume 2 Love je Battlefield TP

vaše oblíbené mezihvězdné lovecké duo Badass, dolů na jejich štěstí, škrábání, aby se pronajalo, připojilo se k kosmickému ruffiánu, bojuje proti robotům a gorilským monstrům, jsou zpět v novém shromážděném svazku!
Čerstvé na patách jejich back-to-back 2017 Eisner Award a GLAAD Award Nominations for the 2016 Smash Kim & Kim: Tento okouzlující, vysoce létající rockové hvězdy život, celý originální Kim & Kim Creative tým se znovu připojil k jejich dalším velkým Adventure Kim & Kim: Láska je bojiště.

Kims se koná tři roky po svazku 1, jsou Kims o něco starší, ale ne příliš moudřejší, protože nadále praskají vtipy, zatímco praskají lebky, vždy honí další odměnu, aby zaplatili za své báječné skříně, intergalaktické procházení baru a stabilní Dieta věcí-o-pořadí.

Původní tvůrčí tým spisovatelky Magdalene Visaggio, ilustrátorky Eva Cabrera a Colorist Claudia Aguirre vytvořili zcela nové dobrodružství, nasměrovali třpytky a slávu, kterou milujeme z Kim & Kim Volume 1 do inteligentního, srdečného dobrodružství o mladé queer lásky, dysfunkční rodiny a nerozbitné přátelství.

Kim & Kim, sv. 2: Láska je bojiště
Napsal: Magdalene Visaggio
Umění: Eva Cabrera
Barevné: Claudia Aguirre
Editoval: Katy Rex
Dopis: Zakk Saam
Obal: Tess Fowler
Obarené barvy: Matt Wilson

Synopse

Bojující Kims konečně získají odměnu svého života a Kim D se znovu spojí s bývalou přítelkyní, takže samozřejmě všechno se okamžitě katastroficky mýlí. Tato vysoce létající, rad Af Tale of Exes and WEOS je první ve čtyřdílném sledování po favolu nominovaném na Eisneru v roce 2016. Úžasný. Shromažďuje problémy 1-4.

2017 Nominee Eisner Award
Kim & Kim Vol. 1
„Nejlepší série omezených“

2017 Nominovaný cenu Glaad Award
Kim & Kim Vol. 1
„Vynikající komiks“

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Kim a Kim Return in Love je bojiště 5. července vydání-čerstvé na patách jejich back-to-back 2017 Eisner Award a GLAAD Award nominations za 2016 Smash Kim & Kim: tento okouzlující, vysoce létající rockové hvězdy život , celý originální tým Kim & Kim Creative je zpět, aby vám přinesl BL…
25. června 2017 v „komiksu“

Náhled komiksů: Kim a Kim #1Media Release-Kim & Kim je akční dobrodružství denního glo, které praskne energií a nadšením a staví Queer Women and Trans Women Front and Center. Badass Besties Kim a Kim jsou venku, aby si udělali jméno pro sebe v divokém světě Interdi…
6. července 2016 v „komiksu“

Náhled komiksu: Kim a Kim Love je bojiště #1 Bojové Kims konečně získají odměnu svých životů a Kim D se znovu spojí s bývalou přítelkyní, takže samozřejmě vše okamžitě bude katastroficky špatně. Tato vysoce létající, Rad Af příběh exes a trápení je první ve čtyřdílném sledování…
3. července 2017 v „komiksu“

Leave a Reply

Your email address will not be published.