Uznávaný spisovatel Cullen Bunn píše Masks II A Epic Comic Book Event Sjednocení slavných hrdinů Pulp

Tento příspěvek je podán pod:

Vrchola domovské stránky,
tisková zpráva

Masky

21. července 2014, Mt. Laurel, NJ: Dynamite potěšení s potěšením oznamuje, že spisovatel komiksů Cullen Bunn (Deadpool, Magneto) bude řešit své velké obsazení firemních a licencovaných buničinových hrdinů v MASKS II. Po úspěchu minisérií MASKS nejprodávanějších 2012 bude Masky II sjednotit slavné bojovníky o zločinu jedinečného účelu (pokud ne rozmanité ideologie a techniky) v epické události minisérií vytvořené tak, aby oslovily dlouholeté fanoušky i čerstvé nováčky.

“Nemohl jsem být mnohem extatičtější pracovat na Masks II,” říká Bunn. “Vždycky jsem miloval tyto úžasné klasické postavy, se kterými budu mít tu čest pracovat, a snažím se udržet tón pulps, které byly pro mě vždy velkou inspirací.” Přiznám se, že tento projekt je trochu zastrašující, protože jsem sestavil velmi ambiciózní příběh týmu, kterému budou čtenáři vidět, aby věřili! “

Původní série Masks byla spuštěna v roce 2012 s průmyslovým fanfárem, přičemž jeho číslo 1 se hodnotí mezi nejprodávanějšími nezávislými komiksy roku a prodáváním přes 70 000 kopií. Čtenáři se přitahovali k předpokladu díla malíře superhvězdy Alexe Rossa, spisovatele Chrisa Robersona a umělce Dennise Calera, nadšeni dobrodružstvím, které sjednocuje klasické postavy, jako je Shadow, Spider, Green Hornet a Kato proti kádru zkorumpovaných politiků a jejich fašistický policejní stát. Masks II slibuje, že bude sledovat témata dobře zavedená v této první sérii, ale způsobem, který je nejlepší pro nové čtenáře.

Bunn nedávno vydal své debutové práce s Dynamite Entertainment, samostatným příběhem představeným ve Shadow #0, který spojil nadpřirozený vigilante s legendárním únikovým umělcem Harrym Houdinim. Masky II označuje svůj první vpád do komického příběhu pro Dynamite.

“Od prvního dne jsme se snažili provést vysoce oktanovou akci na maskách,” řekl Nick Barrucci, generální ředitel a vydavatel Dynamite Entertainment. „Čerstvý styl, který Cullen přináší do komiksu, je přesně to, co z něj dělá nejlepší volbu, aby se vešel do účtu. Je to naše absolutní nejlepší volba pro projekt tohoto kalibru! “

Pro umění a mnohem více informací navštivte :.

Leave a Reply

Your email address will not be published.