G.O.A.T.: Float On od Monderate Mouse (2005)

Největší ze všech melodií (G.O.A.T.) je řada příspěvků a vytváří mých 100 preferovaných melodií všech dob. Master seznam je zde, stejně jako ho aktualizuji asi každé dva týdny nebo když mám ještě jednu asi 10 melodií.

Weipleoes vyhráli Grammy! Před rokem 2005 byla mírná myš podivná, nepřístupná nezávislá kapela, která dělala hudbu, která byla velmi fascinující, ale zatím od hlavního proudu, že se ani nekvalifikovala pro hluboké stopy na AOR. To se změnilo, když se uvolnili, „Float On“.

V ostrém kontrastu (úmyslně, podle BandMember a Cowriter Isaac Brock), k tomu, co myší, kdy udělala, se vznáší o optimismu a síle pozitivního myšlení. Je to jako ten prachový plakát: „Není to vaše schopnost, která přichází z vaší nadmořské výšky, je to váš postoj!“ Vypravěč udeří do auta policisty, ale úřady odjíždějí, aniž by to nikdy nebylo. Dostane se z nějaké hotovosti, ale stálo to za to, aby objevil nějakou ruku. Kdykoli jsem dole, hraji tuto píseň: je to cynické dostatečné, že se necítím intenzivně, abych se cítil lépe, ale je to také jasné, lesklé i plné naděje.

Byl to úplně první i hit kapely.

Obaly:

Leave a Reply

Your email address will not be published.