Překvapivé vítězové roku 2020

právě zde prohlédneme několik překvapivých komiksů, které během roku 2020 zaznamenaly ostré zvýšení nákladů na prodeje. Jeden až 6x. včetně něčeho zabíjí děti, Darth Vader, stejně jako Batman.

Něco zabíjí děti #1 (2019)

Jedním z nejvýznamnějších vítězů na trhu komiksů 2020 byl Boom! Studios ‘Původně 5-vydání omezená série, ale nyní probíhá, něco zabíjí děti #1. Série Eisnerovy oceněné série se soustředí na záhadné zmizení Archer’s Peak’s Children a ještě mnohem tajemnějších příběhů monster, se kterými se vracejí.

V roce 2020 se náklady na tržby pro CGC 9,8 kopií knihy prudce zvýšily z 50 $ na současný FMV 300 USD. Fascinující historií trhu knihy je to, že prodej se koná na úrovni 50 USD měsíce po vydání září 2019 knihy. plochý i nízký objem. Viz prodej CGC 9.8 v níže uvedeném grafu. Jak přesně jak obrovská změna? Byly to fantastické pláně až do najednou v dubnu 2020 zasáhly Appalachians, když se náklady na prodej v krátkém rozpětí pouhých čtyř měsíců na vysoké 400 $.

Co se tedy stane dál? Bohužel v měsíci dodržování maxim, náklady na prodeje byly v pomalém poklesu. Mezi historií krátkého trhu a neočekávaným Spikem způsobují dlouhodobé vyhlídky knihy na současných úrovních nákladů trochu problému. Když je to řečeno, všechny sázky jsou vypnuté, pokud série dostane starou televizní adaptaci; Což, k tomuto konci Boomu! Studios má nedávno inkoustovou nabídku s Netflixem. Celkově by tato kniha mohla být přitažlivá kratší dohad nabízená náklady, které se sníží o něco více. Určitě sledujte tento.

Darth Vader #3 (2015)

Dalším obrovským šampionem v roce 2020 je Darth Vader #3, který se může pochlubit prvním vystoupením lékaře Chelli Lona Aphra. Zatímco trh pro Darth Vader #3 nevyskočil stejně jako výše uvedená kniha, provedl velmi, velmi slušný 2x. CGC 9,8 desky začaly rok na úrovni 100 USD a také, protože vyšplhaly na současný FMV 230 $; Viz údaje o prodeji níže. Na vedlejší poznámku, možná náhodná náhoda, avšak největší prodejní náklady na Darth Vader #3 se objevily začátkem srpna 2020, stejně jako něco zabíjí děti #1. Vystupuje v naturálii 1:25 Larocca varianta. Tato varianta však začala rok v odrůdě 250–300 USD, protože se rozrostla na FMV 775 $.

Hodně z obecného nárůstu základních knih APHRA je kvůli pověsti, že bude představena ve druhé sezóně Disney+ Mandalorian Series. Ještě více se zhoršilo zvěsti o sérii spinoff pro postavu. Jak vysoko může dohad na základě řady Disney+ Go? Toto je poměrně nová hranice. Odvážně jít tam, kde žádný spekulant nešel před … JK, jiná franšíza. Ať tak či onak, tato domněnka by se měla vyrazit koncem tohoto roku, kdy nová série klesne; Nejpravděpodobněji nejlepší si před tím vzal nějaké peníze ze stolu.

Batman #635

Další knihou o nárůstu v roce 2020 je Batman #635, který obsahuje úplně první vzhled Jasona Todda jako Red Hood. Ve skutečnosti jsou náklady na prodeje ve skutečnosti rostou, ale obrovský aspekt, který je rovněž odkládá kromě výše uvedených knih, je to, že pro Batman #635 to není poprvé. Kniha začala rok na úrovni kolem 200 USD a také vzrostla na FMV ve výši 325 $.

Při pohledu na pouhých 2020 by to byl extrémně vynikající výkon a také vypadal velmi optimisticky, ale když prodloužíte časový rámec ještě více, uvidíte, že tato kniha neustále jde s cyklem zasažení úrovně 300 $ a padajícím Zpět na rozsah 175-200 $. Udělalo to v několika případech včetně 2016, 2017, stejně jako v roce 2019. Mnoho lidí se týká, že to může dělat znovu. Viz níže uvedená data prodeje pro CGC 9.8, od roku 2018 až dosud, což ukazuje nejnovější cyklus. Určitě si prohlédněte údaje o prodeji sami, abyste pozorovali předchozí cykly. Pokud jste se chtěli dostat do této knihy, mohlo by být výhodné počkat.

“Jsem nepoctivý archeolog, ne protokol Droid.” – Lékař Aphra

GoCollect je průvodce náklady na komiks č. 1 pro sledování prodejních dat všech odstupňovaných komiksů v reálném čase, včetně něčeho, co zabíjí děti, Darth Vader, stejně jako Batman. Spravedlivé tržní hodnoty jsou nyní na dosah ruky. Zkontrolujte všechny funkce na adrese www.gocollect.com

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest1

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Něco zabíjí děti #1 osmý tisk odhalený Boomem! Studiosconsumers, kteří si koupili BRZRKR #1 a BRZRKR #2, budou moci získat zcela zdarma kopii osmého tisku něčeho zabíjení dětí #1. Tisková zpráva následuje: Media Release – Boom! Studios dnes odhalila, že fanoušci BRZRKR, původní série komiksů z The Iconic…
14. dubna, 2null

Leave a Reply

Your email address will not be published.