Kolektivní myšlenky: Pro srpen ‘13 knihy

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

KC Carlson. Umění Keith Wilson.

Autor: KC Carlson

Spotlight: Marvel Legendary Collection

Legendární sbírka Iron Guy: soupeř uvnitř

Marvel začíná v září ambiciózní tradiční otisk obchodu s tradičním otiskem dotisků – ale nyní nabízí objednávku. Úplně první v nové řadě legendárních sbírek (nesmí být zaměňován s Marvelovou starou řadou legendárních komiksů, tvůrce vlastněných pracovních míst z 80. a 90. let) bude Iron Guy Legendary Collection: soupeř uvnitř, sestávající z 80. let 20. století, sestávající z 80. let Příběhy, ve kterých Tony Stark spadl z vozu do sebezničujícího nárazu a Jim „Rhodey“ Rhodes poprvé poprvé obléká zbroj Iron Guy. To je také někdy chápáno jako Obadiah Stane Age of the Series, kde soupeř průmyslník zaměřuje Stark na celém světě na extrémně nepřátelské převzetí pomocí magmatu, Thunderball, Firebrand a další. Kapitán Amerika, Black Panther, Nick Fury, stejně jako mnohem více hostující hvězdy. Mezi tvůrce patří Denny O’Neil, Carmine Infantino, Paul Smith a Luke McDonnell, s obálkou Steve Lightle. Bude to 504stránkový barevný softcover, který shromažďuje Iron Guy (1968) #158-177, stejně jako roční #5.

Legendární sbírky byly odhaleny jako dlouhodobé úsilí o dotisk, které nakonec shromáždí všechny problémy/příběhy hlavního postavy nebo série, uspořádaných do samostatných příběhových oblouků v rámci postavy. Například tento svazek bude svazek 10 legendární sbírky Iron Guy. Brzy budou oznámeny předběžné svazky dalších legendárních sběrných linií s pozoruhodným Spider-Man, Thorem a Avengers.

Nejsem si jistý, kde to opouští obchodní brožované verze Marvel Masterworks (které pokrývají podobné, i když mnohem více regimentované, pozemky), ale pro oba může existovat prostor. Zpočátku se zdá, že legendární sbírky mohou být zaměřeny spíše na fanoušky filmového obrazu než na jejich hardcore komiksové publikum. Přesto se všechno otřese, je skvělé vidět Marvel uznávat celou svou historii publikací, nejen to, co se nyní děje.

Něco nového/starého

Avengers: neomezená válka

Vzhledem k tomu, že tento sloupec obvykle pokrývá historický materiál z mnohem více než 30 nebo 40 let, obvykle nezmiňuji nové projekty, ale tento měsíc jsou dva, které jsou tangenciálně spojeny s odchody zde. Avengers: Neomezená válka je úplně první v řadě zcela nových grafických románů (a nikoli „první“ Marvel Graphic román, jak jsme zde nedávno diskutovali). Je to od Warrena Ellise, stejně jako Mike McKone, stejně jako jsem byl mnohem více potěšen náhledem této knihy v letošním dni Marvel Freement Comic Book, než jsem byl podle hlavní funkce (náhled nekonečna – což bylo řečeno pouze mě to, co jsem už věděl: Thanos se vrací. Duh.). Avengers: Neomezená válka má tajného darebáka, který je stále opravdu tajemstvím (stejně pro mě), stejně jako kdybyste viděli Iron Guy 3, viděli jste Ellisovy nápady na obrovské obrazovce. To může být další. Zkontrolujte to.

Buck Rogers ve 25. století

Druhou věcí je zbrusu nová práce založená na starém oblíbeném. Buck Rogers ve 25. století obsahuje tradiční novinový stripový charakter aktualizovaný současným pánem. Je to úplně nový pohled na mimočasové kosmické kopace od Howarda Chaykina, který rád bere starodávné věci a také je dělá novým opět (jako Shadow, stejně jako Blackhawk, stejně jako Sci-Fi 50s 50s Sci-Fi znaky v soumraku). Když se podívám na marketingové umění pro Buck Rogers, vyrazí mi to dech, přesně stejná metoda americká Flagg při svém spuštění. Hermes Press to publikuje jako čtyřdílné minisérie komiksů, které budou s největší pravděpodobností shromážděny, ale nečekám.

Tento měsíc v tradičních sbírkách komiksů

Chronicles krále Conana Vol. 6

Chronicles of King Conan: Svazek 6 (Dark Horse): „Smrt ve Stygii a další příběhy“ od Marvel Conan King #26-30 představuje rané dílo umělce Marca Silvestriho. Napsal Alan Zelenetz. Obal Michael Kaluta. Nabízeno v říjnu. 208-stránka Color Softcover.

Celkový Airboy Golden Age a Valkyrie

Celkový Airboy Golden Age a Valkyrie (Canton Street Press): Archivní sbírka původního Fred Kida Airboy a materiál Valkyrie, digitálně přivedena zpět i celkem v jednom svazku. Sbírá Air Fighters Comics V1 #12, V2 #2, V2 #7, Airboy Comics V2 #12, V3 #6, 12, V4 #10, a V9 #2. Úvod Timothy Truman. 136-stránková barevná vázaná kniha. (Je zřejmé, že to nejsou potenciálně všechny příběhy z Golden Age Airboy, ale jak nás vydavatel informoval, jsou to všechny příběhy Ga Valkyrie od Air Bojovníků i Airboy Comics, plus pár dalších, ne všechny z nich, ne všechny z nich, ne všechny z nich nakreslil Kida.)

Creepy Archives Vol. 17

CreePY Archives Volume 17 (Dark Horse): Sbírání Weird #78-83, představující příběhy Alexe Totha, Wally Wood, John Severin, Russ Heath a Bernie Wrightson. Navíc, Richard Corben „In Deep“, stejně jako rozhovor s obálkovým umělcem Ken Kelly. Nabízeno v říjnu. 248-stránková vázaná kniha B&W.

Essential Avengers Vol. 9

Essential Avengers Volume 9 (Marvel Comics): Avengers nacházejí smrtící skryté triky v historii mládeže Scarlet Witch a také Quicksilver. Tony Stark má také tajemství, stejně jako v suterénu Avengers. Henry Gyrich způsobuje potíže, avšak ne tolik jako šedý gargoyle, úkol, stejně jako Ultron. Navíc, pochybný příběh paní Marvel/Immortus od Avengers #200, který si nesmíte zkontrolovat, aniž byste jej prozkoumali na internetech. Navíc, Hawkeye dostane práci! Sbírání Avengers #185-206, stejně jako roční #9, plus materiál od příběhů po Astonish (1979) #12. Představujeme inovativní příspěvky Johna Byrne, George Pérez, Jim Shooter, David Michelinie, Sal Buscema, Gene Colan, Mark Gruenwald a další. Nabízeno v září. 496-stran B&W Softcover.

Úplně první království svazek 1: Narození tundry

Úplně první království Volume 1: Narození Tundry (Titan Books): Jeden z prvních příkladů současného alternativního komiksu (a podobně vyhlášených podzemním Comixem), Jack Katz’s First Kingdom byl poprvé vydán v roce 1974, původně komiksem, původně komiksem & Comix i později od Bud Plant. Je to řada homerických, post-apokalyptických grafických románů, jejichž cílem je být futuristickou odysey nebo Iliadem. Nová edice Six-Volume Titan Book bude poprvé poskytnuta jako sběratelská knihovna, plná vyčištěných a také přinesena zpět umění z nejvyšší kvality skenování původního uměleckého díla a také zcela znovu prosazována. Zralá témata. 208-stránková vázaná kniha B&W.

Inhumans: Původ Inhumanů

Inhumans: Původ Inhumanů (Marvel Comics): Raná historie Marvel’s Spousta záhadných hrdinů Stan Lee a Jack Kirby je nakonec shromážděna. Stan i Jack si v prvních letech Marvel vzali čas vyplnění všech detailů (a ponechali mnohem více pro ostatní), stejně jako tady, všechno je pod jedním krytem. Sbírání Great Four #36, #38, #41-47, #54, #62-65, stejně jako roční #5, kromě původu záložních série Inhumans od Thora #146-152. Zde je vaše možnost kosti na nelidskou historii před navrhovaným filmem! 424-stránka Color Softcover.

Marvel Masterworks: Marvel Two-In-One Vol. 1

Marvel Masterworks: Marvel Two-in-One Volume One (Marvel): Marvel Masterworks slaví svůj 200. svazek představením nové série: stále milující titul s modrýma očima ze 70. let-Marvel Two-in- Jeden. (Také jeden z nejhorších titulů Marvelových skutečných titulů, těsně za mužem obří velikosti z toho je tradiční bitva/Hulk bitva Len Wein a také Jim Starlin! Steve Gerber složil rané problémy s dvěma v jednom (#1 obsahuje Man-Thing!) A také umělci patří Gil Kane, Sal Buscema a Herb Trimpe. Nabízeno v listopadu. 248-stránková barevná vázaná kniha.

Roy Thomas poskytuje World Comics Vol. 3

Roy Thomas poskytuje World Comics Volume 3 (PS Artbooks): Tato kniha byla odolána pro vydání září. Pokud to chcete, musíte nyní změnit pořadí, protože byly zrušeny všechny předchozí objednávky. Poznámka: Deluxe verze a verze TPB předchozích sbírek PS ArtBook jsou rovněž nabízeny na webu.

ŠTÍT. Autor: Steranko (ne skutečné krytí)

ŠTÍT. Autor: STERANKO: Total Collection (Marvel Comics): Marvel poprvé používá sbírku Kompletní knihy Nick Fury, agenta S.H.I.E.L.D. Příběhy Jima Steranka, legendárního i prominentního umělce z prvních dnů Marvel. Steranko smíchal styly Will Eisner, Wally Wood, Salvador Dali, Pop Art a také mnohem více, aby vytvořil svůj vlastní senzační styl vyprávění. Napsal a také ilustroval Sterancho (s vystoupením Stan Lee, Roy Thomas, stejně jako Jack Kirby). Sbírá S.H.I.E.L.D. Příběhy z lichů z Odd Tales #151-168 a také Nick Fury, agent S.H.I.E.L.D. #1-3 a také #5. (#4 bylo výplně ne Steranko.) Nabízeno v září. 352-stránka Color Softcover.

HROM. Agenty Classics Vol. 1

HROM. Agents Classics Volume 1 (IDW): Svázání s novým IDW T.H.U.N.D.E.R. Agenti Comic, to shromažďuje první čtyři problémy původní série Tower z šedesátých let Wally Wood, Reed Crandall, Gil Kane, George Tuska, Mike Sekowsky, Dan Adkins, Joe Orlando, Larry Ivie, Len Brown, náklady Pearson, Steve Speates, stejně jako další. Zahrnuje všechny příběhy, textové kousky a také z každého čísla. V softcover poprvé! 248-stránka Color Softcover.

Pogo Walta Kellyho: Total Dell CoMics Vol. 1

Walt Kelly’s P.O.G.O. (ER, POGO): Total Dell Comics: Svazek jedna (Hermes Press): Tato nová série představí veškerý materiál Pogo od Animal Comics Dell Comics ( #1-3, #5, stejně jako #8-30) , čtyři barvy (#105 a 148), stejně jako náš komiks gangů (#6). Tyto komiksy, počínaje rokem 1942, předcházejí legendární novinový pás, také Kelly. Bude to archivní vydání, digitálně rekonstruované a zahrnutí vzorků původních uměleckých děl, kromě vědeckých esejů od známých historiků Pogo. (Haramph. Haramph.) Nabízeno v říjnu. 272stránková laminovaná vázaná vázaná vázaná vázaná vázaná s luxusní prachovou bundou.

Nyní v softcoveru

Marvel Masterworks: The Mimorsicary Hulk Vol. 3

Marvel Masterworks: Mimořádná Hulk Volume 3 (Marvel): Zabalení raných dobrodružství Ol ‘Greenskin v Tales Astonish ( #80-101) a jeho první „nový“ mimořádný problém #102. Hulk bojuje se stříbrným surfařem, sub-mariner, Mighty Thor, stejně jako mnohem více v těchto dobrodružstvích Stan Lee, Gary Friedrich, Marie Severin, Gil Kane, John Buscema, výdaje Everett a také Jacka Kirbyho! 288-stránka Color Softcover.

Trick Society of Super-Villains

Trick Society of Super-Villains Volume 1 (DC Comics): DC uvádí, že shromažďuje SSOSV #1-15, DC Special #27, DC Special Series #6, Super-Team Household #13-14, Justice League of America #166 -168, stejně jako příběhy ze zrušených komiksů kavaláda #2, stejně jako pozoruhodný svět DC Comics #11, ale nevěřím jim, protože celý tento materiál nemůže ve formě ve 208stránkové knize. Materiál SSOSV byl dříve publikován ve vázané knize ve dvou svazcích a také první vázaná kniha obsahovala pouze prvních deseti sérií a pozoruhodný světový příběh. Shodou okolností měl pro tuto verzi brožované verze přesně stejný počet stránek. Hádám, že DC právě zkopíroval originální, chybnou kopii pro obtěžování pro tvrdou vazbu. Uvědomte si, že pokud chcete veškerý materiál SSOSV, pravděpodobně to nebude obsaženo, stejně jako později přijde druhá brožovaná vazba později. Nebo DC musí udělat vhodnou věc a také vyřešit celou věc správně. Nabízeno v září. 208-stránka Color Softcover.

Tento měsíc v tradičních sbírkách komiksů

Buck Rogers ve 25. století: The Grey Morrow Rok

Buck Rogers ve 25. století: The Grey Morrow Years Volume 1: 1979-1981 a také Phantom: Celkový série: Charlton Years Volume 3 (Hermes Press): Tyto produkty byly odolněny pro vydání září. Pokud je chcete, musíte nyní změnit pořadí, protože byly zrušeny všechny předchozí objednávky.

Celkem arašídy sv. 20

Celkový arašídový svazek 20: 1989-1990 (Fantagraphics): Přesun do posledního desetiletí pásu, jeho mnoho přehlížených (a nejméně shromážděných) éry. Romance oplývá, když Charlie Brown a Marcie skončila společně v táboře a poslala Peppermint Patty do šílené žárlivosti; Starý kamarád vzhlédne Charlieho Browna, avšak ho však zaměňuje pro Snoopyho a místo toho ho datuje; Stejně jako Charlie Brown (nebo musíme uvést „Brownie Charles“?) Začíná romantika s Peggy Jean. Také, Snoopy získává povinnost poroty, je představen Olaf, Pigpen běží pro prezidenta třídy a Lucy Grooves Michaelovi Jacksonovi na její vzkvétání. Lemony Snicket (Daniel Handler) ve svém úvodu obdivuje Charlese M. Schulze. 344-stránková vázaná kniha B&W. vždy doporučení. Rovněž je k dispozici políčko se dvěma svazek (1987-1988 a 1989-1990).

RIP Kirby Vol. 6

RIP Kirby Volume 6 (IDW/LOAC): RIP Kirby vstupuje do houpání šedesátých let ve více než 800 proužcích od roku 1959 do roku 1962. Umění Johna Prentice nikdy nebylo lepší, stejně jako Fred Dickenson (který pomáhal původci Strip, Alex Raymond) skriptování. Knihovna amerických komiksů má vždy příkladnou produkci i restaurování. 288-stránková B&W obrovská (11 ”x 10”) vázaná vazba.

Průvodce ID: Dailies a nedělní svazek 3: 1973

Čarodějce ID: Dailies a Sunday Sopace 3: 1973 (Titan Books): Sbírání oceněného, ​​populárního a vždy vtipného pruhu od Brant Parker a Johnny Hart (B.C.). Všechny každodenní i nedělní proužky z roku 1973 – hlavní věk pro pruh – se shromažďují společně se speciálním nakladěním. To také splňuje vaši roční kvótu wisecrackingových čarodějů, shnilých vládců, opilých has-been maningů a zbabělých rytířů! 224-stránková barva i vázaná na B&W.

Velké knihy

Věk Ultron

Age of Ultron (Marvel Comics): Sbírání dosud nedokončené série, která ohromila fanoušky. Ultron, který se stal v budoucnu Marvel Universe, se spoustou Marvel Heroes Dead (nebo chystá se být), nakonec převzal, stejně jako ragtagová skupina přežívajících hrdinů bojuje zpět – s neobvyklými výsledky. Sbírat

Leave a Reply

Your email address will not be published.