Ztracený karneval nám poskytuje Dicka Graysona před Batmanem s lehkým tajemstvím

DC Comics zasáhne krok s jejich YA i grafickými romány střední třídy. V loňském roce poskytli hity jako Teen Titans: Raven, The Harley Quinn Story Breaking Glass, grafický román Zatanna střední třídy, Oracle Code, který se zaměřuje na ochrnutí Barbary Gordonové a několik dalších. V roce 2020 se dostáváme ještě více, jako je Superman Smashes the Klan, otázka ženy: Tempest hodil, stejně jako romantika Aqualad Ya, přinesl jsi mi oceán. Stejně jako ideální uprostřed všech těchto knih je ztracený karneval: grafický román Dick Grayson. Stejně jako grafický román YA, Michael Moreci a SAS Milledge, je dalším příkladem toho, proč je to nejlepší metoda pro představení komiksu nové generaci.

Seznamte se s Dickem Graysonem, vašeho normálního Angsty Teen Trapeze Artist

(Obrázek ze ztraceného karnevalu: Dick Grayson Graphic Román, DC Comics)

Jako Robin i tehdy Nightwing je Dick Grayson oblíbenou postavou fanoušků, ale na ztraceném karnevalu ještě není superhrdina. Stejně jako to je úplně první věc, kterou Moreci i Milledge dělají dobře. Dick, doplněk existence Batmana i traumatu, je nesmírně odlišný charakter. Hlavně dělá to, co dělá spousta dospívajících dětí. Bojuje se svými rodiči, dostane se do potíží, vplíží se na večírky a také se upadá jako u dospívající (čarodějnice) ženy na soupeřícím karnevalu. Všichni mě pamatují na ty dny, ideální (jen si dělám srandu. Nikdy jsem nešel na večírky).

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Prokletí superhrdinů dospívajících je, že nikdy nebudeme mít moc času na to, abychom je viděli jako normální dospívající. Na konci 22stránkového komiksu přecházejí z rutinního dospívajícího k neuvěřitelně dospívajícímu. Na ztraceném karnevalu je však Dick Grayson jen Dick Grayson. Stejně jako to jen neznamená, že ho bezplatný vliv Batmana, ale také vidíme jeho každodenní život v cirkusu. Ještě lepší je, že ho vidíme, jak komunikuje s jeho rodiči. Stejně jako porozumění katastrofě sestupující po silnici, způsobuje, že tyto okamžiky hořkoslavci. Dalším skvělým dotykem je jeho nejlepší přítel, Willow, který je jediným dalším dospívajícím v Haley’s Circus. Někdy Willow funguje jako zvuková deska pro Dicka, ale ona je stále její vlastní postavou se svou vlastní spiknutí. Je prostě skvělé vidět Dickův přírodní svět.

Ztracený karneval absolutně není z tohoto rutinního světa

Mnoho lidí se ani nemůže dívat na stříkačku, která se dostala do kůže. (Obrázek ze ztraceného karnevalu: Dick Grayson Graphic Román, DC Comics)

Když se z Haleyho cirkusu objeví ztracený karneval, Dick Grayson se opravdu nestará. Nechce nic dělat s cirkusem, kterého už je součástí, proč by chtěl jít na jednu další? Potom však uspokojí Lucianu na oslavě, na kterou neměl jít. Luciana a její kamarád Quinn, dospívající dítě ze ztraceného karnevalu s jizvami na tváři, jsou šikanovány regionálními dětmi, které jim telefonicky nazývají „Carnies“. Dick skočí na svou obranu a začne se hádat … dokud Luciana neukáže její úžasné schopnosti. Dick je samozřejmě s ní okamžitě poblázněn a chce jí porozumět. Takže se vplíží na ztracený karneval, aby ji objevil.

A ztracený karneval je pozoruhodný. Dick je zcela vstřícný, stejně jako žije v cirkusu. Skutky jsou větší, atrakce jsou mnohem jedinečnější a také existuje skutečný pocit divu. Stejně jako tehdy je tu Calibanova magická show, kde vidí pravou magii, jako je Luciana. Caliban dokonce předvolá stvoření z jedné další dimenze, která odstartuje spiknutí. Poté, co pomohla Lucianě zastavit monstrum v útěku, začíná jejich romantika. Tradiční setkání.

Ale to, co způsobuje, že ztracený karneval skutečně vyčnívá umění.

Umění SAS Milledge a také zbarvení na ztraceném karnevalu: Grafický román Dick Grayson, je příběh jedinečným

Nejpraktičtější metoda, jak získat sedadlo na ruském kole. (Obrázek ze ztraceného karnevalu: Dick Grayson Graphic Román, DC Comics)

Další silnou oblastí pro spoustu dcink a grafických románů DC YA je umění. Pouze asi polovina z nich vypadá jako normální grafický román. Například Raven byl obecně černý i bílý se stříkajícími barvu. Milledge využívá barvu k vyprávění příběhu extrémně specifickým způsobem. Když uspokojíme Dicka v Haley’s Circus, Milledge využívá chladnou modrou barvu. Fotografie vypadají mnohem statičtější a také je tu ledová povaha, která zachycuje Dickova zhoršení jeho cirkusovým životem.

(Obrázek ze ztraceného karnevalu: Dick Grayson Graphic Román, DC Comics)

Ale pak jdeme na ztracený karneval, stejně jako na svět kolem úprav Dicka Graysona extrémně doslova. Místo chladné modré máme teplý tón sépie s mnohem více plynulejším. Dokonce i modifikace péro barvy, když vstoupí do CarnIval, který je vhodné. Ztracený karneval hluboce modifikace Dick, stejně jako jeho život poté, co nebude stejný. Stejně jako to je ještě předtím, než ztratí své rodiče a také ho přijme miliardář s pálkou. Milledgeovy umělecké možnosti poskytují Moreciho příběh dokonale.

Jak ztracené modifikace karnevalového metody vidíme Dicka Graysona

(Obrázek ze ztraceného karnevalu: Dick Grayson Graphic Román, DC Comics)

Robin, který uspokojujeme v Batmanu, je fascinující, ale zdánlivě nevinný charakter. stejně jako nepochybně trochu naivní. Rovněž existuje docela obrovský skok od „Moji rodiče zemřeli“ na „Batmanův pomocník“. Ztracený karneval vyplňuje tento prostor pro Dicka Graysona. Už viděl potíže před jeho tragickou ztrátou. Bojoval proti neobvyklému nebezpečí před jeho různými bitvami proti darebákům, jako je tučňák, Clayface, stejně jako Joker. Ztracený karneval učiní Dickova rozhodnutí skončit tím, že byl Robinem přirozeným závěrečným myšlením a mnohem víc než jen akt zoufalství nad úmrtími rodičů.

V těchto grafických románech YA je stále mnoho mladých postav, které se stále musí podívat. Letos Teen Titans: Beast Kid vyjde a, jak bylo uvedeno dříve, grafický román Aqualad. Bylo by úžasné vidět postavy, jako je Starfire, stejně jako Cyborg, také ošetření YA. Koho chcete vidět dál? Mezitím se ujistěte, že si vyzvednete kopii ztraceného karnevalu!

Stupeň: Vstupenka do světa čisté představivosti

(Obrázek ze ztraceného karnevalu: Dick Grayson Graphic Román, DC Comics)

(Obrázek z The Lost Carnival: Dick Grayson Graphic Román, DC Comics)

Leave a Reply

Your email address will not be published.