Asylum Press Previews Fearless Dawn: Jurassic Jungle Boogie Nights

Media Release-Frank Forte oznamuje, že Azyl Press vydává pětistránkový náhled do Fearless Dawn: Jurlassic Jungle Boogie Nights#1. “Jsme velmi nadšeni, že můžeme vydat nejnovější výstřel v sérii Fearless Dawn,” vysvětluje vydavatel Frank Forte, “Steve’s Battlin ‘Bargirl je zpět s pomstou!”
Název: Fearless Dawn: Jurassic Jungle Boogie Nights
Číslo vydání: 1 (jeden výstřel)
Jména spisovatelů a umělců: (napsal a ilustroval) Steve Mannion
Obaloví umělci: Steve Mannion
Zamýšlené publikum: Generální čtenáři
Žánr: Akce/dobrodružství
Formát: 28 stran 7 × 10 SC Konvenční komiks, B&W Interiors
Maloobchodní cena: 3,99 $

Datum lodi: prosinec 2013
ISBN13: 978-1-61724-192-5
Kód diamantu: Oct130879

Komiks může být předobjednán v místním komiksovém obchodě tímto středem. 30. října 2013.

Fearless Dawn: Jurassic Jungle Boogie Nights #1 Náhled odkazu:

Synopse: Bojující Mad Badgirl Fearless Dawn od Steve Manniona je zpět a v tomto dinosaurrifickém příběhu o akci a dobrodružství lepší než kdy jindy! Náš příběh je tak daleko- je to druhá světová válka a nacisté ohrožují nadvládu světa. Nový hrdina stoupá, aby bojoval s osou … je to nový úsvit!… Fearless Dawn! S její důvěryhodnou retro-rocket a pomocníkem Betty je tu spousta akcí. Vstupte do zlé Helga von Krause, Fearless Dawn’s Arch Nemesis a Sparks opravdu začnou létat! Helga vaří pozemek, aby napadl s armádou geneticky modifikovaných dinosaurských válečníků, kteří hrozí, že rozbijí všechno ve svobodném světě, pokud nebude zastavena! Může Fearless Dawn zachránit den?!? Také obsahuje sekci Steve Mannion Sketchbook.

Fearless Dawn: Jurassic Jungle Boogie Nights #1 obdržel „Staff Picks“ a Certified Cool “z webových stránek Diamond Comics Previews a PreviewsWorld.

“Strach nebo Fearless Dawn Steve Mannion se letos vrátil zpět do centra pozornosti.” Pokud jste někdy viděli televizní show Venture Bros. na Adult Swim, budete se cítit jako doma s Fearless Dawn. Darebáci knihy jsou stejně nepředvídatelné a nad vrcholem jako král nebo fantomová končetina z Venture Bros. Skutečným zaměřením je však na naši svůdnou stíhací hrdinku. Mannion’s Art bylo také představeno v detektivním komiksu, Batman Black & White a Captain America Sentinel of Liberty. V Fearless Dawn jeho stylové umělecké dílo propůjčuje úsvitu její sexuální přitažlivost a přináší do titulu hodně humoru.

V květnovém náhledech jsme byli ošetřeni na Fearless Dawn ve vesmíru, postavili jsme naši hrdinku proti armádě kosmických nacistů a nyní dostáváme druhou pomoc s Fearless Dawn: Jurassic Jungle Boogie Nights #1. Po událostech Fearless Dawn ve vesmíru jsou nacisté usazeni na zádech na Zemi a bude na nebojácný úsvitu, aby s nimi bojoval. Bude Dawn schopna zastavit její archenemy Helga von Krause a její armádu geneticky upravených dinosaurů z běhu po zemi? “

~ Matt Demory

O Steve Mannionu
Steve Mannion je dokonalý umělec komiksů a ilustrátor. Steve pracoval na mnoha pracovních místech, včetně Batmana: Batman: Black and White, Warlash, Agent Fear, Captain America: Sentinel of Liberty, Bomb a další. Jeho podpisová postava Fearless Dawn se objevila v mnoha komiksech, grafických románech a jeden výstřely.

O Asylum Press 😕 Asylum Press je vydavatelská společnost, která vyrábí prémiové komiksy a grafické romány v rámci hrůzy, sci -fi a akčních žánrů. Knihy Asylum Press obsahují originální, charakterové příběhy a filmové umělecké dílo nejlepších tvůrců a nově objevené talenty, které osloví nejen fanoušky komiksů, ale také čtenáře fikce v hlavním proudu, kteří normálně nekupují komiksy. Asylum Press poskytuje knihy s vysokým konceptem prostřednictvím odvážného nového obchodního modelu, který se zaměřuje na digitální publikování a nové distribuční prodejny na amerických i mezinárodních trzích. Autor: distributory SCB, Ingram a Baker a Taylor. Distribuováno v U.K. distribucí obratu.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Je to vždy nejtemnější před Fearless Dawn: Shorts #1 One Shotasylum Press oznámil návrat nebojácného úsvitu Steve Mannion s jednorázovým „šortky“. Tisková zpráva následuje: Media Release-Asylum Press oznamuje návrat Fearless Dawn od Steve Manniona s jednorázovým „šortky“ s dvěma variantovými obaly Steve a edicí skici. Ahoj…
3. června 2022 v “Comiclist”

Steve Mannion uvádí na trh Fearless Dawn Kickstartermedia Release – Boj Steve Mannion’s Fighting Mad Bad Girl Fearless Dawn je zpět a lepší než kdy jindy v tomto dinosaurrifickém příběhu o akci a dobrodružství! Unikátní umění a vyprávění Steve Manniona houpaly podzemní průmysl komiksů …
17. ledna 2013 v „komiksu“

První pohled na Fearless Dawn: The Secret of the Swamnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.