Milionáři: Život bohatých i mocných

nejnovějších Darryl Cunningham je dobře provedený, depresivní čtení. Milionáři: Život bohatých i mocných kombinuje tři krátké biografie: příběhy Rupert Murdoch, bratři Koch, stejně jako Jeff Bezos, základní hráči v našem novém zlaceném věku. Cunningham si přeje analyzovat úpravy, které Super bohatý provedl v naší politice i v našem světě, k horšímu.

Murdochova mediální říše začala jako dědictví z privilegovaného pozadí. Z Austrálie se rozšířil na britské noviny (prominentní s „sex, skandál, stejně jako sport“), poté televizi, poté americká média. Vytvořil odbory, obchodoval za politické laskavosti a využil vlivu i spojení. Cunningham podrobně popisuje všechny tyto nabídky i akvizice, některé vyrobily neeticky, ale nejsem si však jistý, že na tom záleží v tomto bodě. Pochopení toho, že hlas za nedůvěryhodnými Fox News má historii chování této metody, tento problém nezmiňuje.

Brothers Koch, Charles, jakož i David, ropní obchodní dědici, se pokusili učinit republikánskou oslavu mnohem libertariánskou se zneužíváním fondů kampaně a dary. Nepoznal jsem, že jejich otec spoluzakládal společnost John Birch Society, paranoidní, krajně pravicovou protikomunistickou skupinu. Tato kapitola je nešťastným seznamem škod na životním prostředí a politického strachu.

Kapitola Jeffa Bezose je skutečně historií Amazon.com a její nemilosrdné nákupy a špatné zacházení s pracovníky i konkurenty. Krátké doslovné slovo určuje přání Cunninghamu nám přesně ukázat, jak extrémní bohatství narušuje ekonomiky a udržuje nerovnosti. Chce, aby vládní zásah do léčby okolností a také vytvořil mnohem lepší svět pro většinu.

Černé, bílé a cihlové červené umění je ostré. Zbarvení dělá všechno nepříjemné i abrazivní v souladu s předmětem. Je to znepokojivé čtení, jak mělo být, stejně jako obtížné, protože všechna tato fakta, nashromážděná nezdobeným způsobem, se mohou zdát ohromující. Doufám, že to zvyšuje porozumění i modifikace mysli, ale mám podezření, že pravděpodobný návštěvník již něco o těchto otázkách rozumí, ne -li každý rozsáhlý detail.

Milionáři byli poprvé zveřejněni v roce 2019 ve Velké Británii společností nesčetných vydáních. Toto je nakreslený a čtvrtletní severoamerický dotisk. Viděl jsem obojí. Nové vydání je písmeno v menším tisku, s nižším textem použitým pro dialog v komiksu. Rovněž zahrnuje několik stránek aktualizací o nezodpovědných zprávách Fox News o koronaviru a imigraci během let Trump.

(Abych skončil na lehčí poznámce, také, když se podívám na obálku, dostanu ABC melodii uvíznuté v hlavě.)

(Vydavatel nabídl kopii hodnocení.)

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Darryl Cunningham a hlasy z Nhsdarryl Cunningham, umělec za grafickými romány, včetně toho, jak přesně předstírat přistání na Měsíce, grafické vědy a nejnovější miliardáři: životy bohatých i mocných, má, má Na internetovém komiksu vytvořil nový zcela zdarma. Hlasy z NHS: Historie lidí je založena na příbězích z výzkumu…

Grafická věda: Sedm cest DiscoveryDarryl Cunningham má zřetelný styl pro jeho beletrické komiksy, mezi něž patří přesně to, jak předstírat přistání Měsíce (sbírka argumentů pro vědu a proti prominentním mýtům) a věk sobectví ( o Ayn Rand a také celosvětové měnové krizi). Jeho grafická žurnalistika by bez obrázků fungovala efektivně…

Psychiatrické příběhy: Jedenáct grafických příběhů o duševních chorobách Cunningham pomohlo na psychiatrickém oddělení v Anglii, takže chápe, že mluví, když se týká zobrazování duševní choroby a dopad na ty, kteří s ním zažívají. Psychiatrické příběhy jsou založeny na deníku, který si nechal během svého času jako…

Leave a Reply

Your email address will not be published.