Beauology 101: Osm skvělých postav (plus jeden), které vytvořily Fantastickou čtyřku – Fantastic!

Tento příspěvek je uveden pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

“Beaulactacus: Eater of Burgers, piják piva.” Umění Flint Henry

Autor: Beau Smith

Původní stříbrný věk Fantastic Four byl známý pro mnoho průkopnických věcí v novém světě superhrdinů komiksů. Nejprve nenosili masky ani uniformy. Fantastická čtyřka se chovala jako skutečná rodina a přátelé; Tvrdili, bojovali a milovali se. Stejně jako jejich další současní, Spider-Man, byly postavy, s nimiž se čtenáři mohli vztahovat.

Komiksová kniha Fantastic Four byla také místem pro nové postavy, které se od Springboardu do superstardomu. Ve stříbrném věku nebyl Marvel ještě firemní, globální powerhouse, kterou jsou dnes. Bojovali, aby vydali 12 knih měsíčně. Stan Lee je psal prakticky všechny. Stan a spolutvůrce Jack Kirby měl tisíce nápadů a postav, které se tam chtěli dostat ven, ale jen omezený počet knih, takže udělali další nejlepší věc, použili svou vlajkovou knihu k představení nových postav. Byla to fantastická strategie, která se skutečně vyplatila a byla nízká. Pokud postava vzlétla, pak doufali, že je nakonec rozšíří do rostoucího Marvel Universe a možná jednoho dne si vyděláte vlastní sérii. V některých případech to fungovalo, v jiných to ne. S potěšením mohu oznámit, že se jim podařilo mnohem více, než selhali.

Jako čtenář komiksu a komiksů šedesátých let jsem vždycky lovil problémy Fantastic Four v různých lékárech, supermarketech a novinových stáncích, abych viděl, co na mě bude příští novou postavu Stan a Jack. Vždy to bylo nejlepších 12 centů, které jsem mohl utratit.

Jako spisovatel a čtenář si přeji, aby nejen mainstreamový Marvel Comics a DC Comics vytvořili tuto praxi zpět v akci s jejich vlajkovými knihami. Myslím, že by to poskytlo čtenářům šanci otestovat nové původní postavy a také by to zachránilo vydavatele před nasycení trhu, což ztěžuje přímým prodejcům a čtenářům trhu.

Marvel Comics v 60. letech to musel udělat, Marvel Comics by dnes by se měl rozhodnout to udělat.

Fantastická čtyřka Omnibus Vol. 1

Poté, co jsem přešel přes mé Fantastické čtyři Omnibus Volume One a Volume Two, jsem si vybral několik standout postav, které byly představeny na stránkách Fantastic Four, které nejen vytvořily můj den jako dítě, ale také vytvořily historii komiksů. Mějte na paměti, že tyto postavy si vybírají; Někteří, s nimiž můžete souhlasit, a jiní, o kterých se můžete cítit, musí být mimo seznam ve prospěch jiných. Neváhejte úplně a zanechat komentář se svými myšlenkami. Já, spolu se všemi ostatními studenty Beauology 101, rád bych si přečetl vaše názory.

Neztrácejte mnohem více času, tady je můj seznam. (V žádném konkrétním pořadí)

Doktor Doom a jeho slova přátelské rady

Doktor Doom. Victor von Doom, velmi darebák Supreme. Vůdce země Latveria. Bojoval téměř každý hlavní a menší hrdina v Marvel Universe najednou. Když pomyslím na konečného, ​​padouše Alpha Darein of Marvel Universe, myslím, že doktor Doom. Poprvé se objevil na Marvel na stránkách Fantastic Four #5. Svět od té doby nebyl stejný. Doom, Reed Richards a Ben Grimm všichni šli společně na vysokou školu. Dokážete si představit, jaká bratrská párty, která měla být? Zdá se, že Doom z toho stále nosí toga.

Fantastická čtyřka #4-sub-mariner

Namor McKenzie-sub-mariner. Nosí četné klobouky; Hrdina, nepochopený darebák, první mutant/hybrid, vládce Atlantis, generální ředitel, nacistický bojovník a navíc, trpí žádnými blázny. Johnny Storm, lidská pochodeň zjistila, že Namor putuje kolem jako bezdomovec s amnézií. Johnny pomohl přivést Namorovu paměť, a když to udělal, byla otevřena zcela nová plechovka mořských červ. Namor byl od té doby polok. Pokud jste získali Namorovu důvěru, pak jste na to tvrdě pracovali. Namor byl skvělý ve Fantastické čtyřce pro jeho schopnost učinit vztah mezi Reedem Richardsem a Sue Storm skutečným milostným trojúhelníkem. Soap Opera prodává komiksy.

Watcher, Galactus a Silver Surfer.

Silver Surfer-Norrin Radd. Poprvé se objevil ve Fantastic Four #48. Stříbrný surfař byl bývalým heraldem planety Eater, Galactus (také debutoval v čísle 48). Surfer byl také Stanovou šancí dát svou lásku k Shakespearovi, aby použila v postavě. Silver Surfer bezpochyby definoval slovo úzkost dlouho před dnešními operami mýdla dospívajícího.

Galactus. Jak bylo uvedeno výše, Galactus se poprvé objevil v Marvel Universe v čísle 48. Byl velký, špatný a byl připraven rozdrtit váš svět. Země nebyla nic jiného než další položka na jeho mezigalaktickém bufetu. Galactus zjistil tvrdý způsob, jak Země nebude klesat bez malého pálení pálení. Příště si s sebou přineste velkou fialovou pilulku, vysoký chlapče.

Watcher-Uatu. Velké BALD, TOGA NÁVOD (pokud nosíte toga v komiksu, nejste jen módní výzvou, ale jste také hlavní muž) mimozemský s tajným srdcem zlata pro Zemi. Tento muž byl vždy zlomený mezi tím, co by měl dělat a co chtěl dělat. Zdálo se, že Fantastická čtyřka a stříbrný surfer vždy naklonili velkého muže a přiměl k potěšení. Stejně jako doktor Doom, pozorovatel skončil se setkáním prakticky každého v Marvel Universe v jednom nebo druhém bodě.

Fantastická čtyřka #45–nelidské.

Nelidské. Tato rozmanitá skupina skrytých lidí se poprvé dostala do Marvel Universe v čísle 45 Fantastic Four. Královská rodina Inhumans jistě nechala otisky prstů Jacka Kirbyho všude kolem nich. Jejich extrémní rozmanitost nepochybně pocházela z Daydream Jacka Kirbyho. Black Bolt, Medusa, Karnak, Gorgon, Triton, Crystal a tolik milovaní Lockjaw tvořili tuto základní skupinu, která měla dopad na stránky známé, známé a respektované.

Fantastická čtyřka #52-Black Panther

Black Panther. (T’Challa) vládce země Wakanda. Poprvé se objevil ve Fantastic Four #52. Jako dítě mě Black Panther vždycky ohromil jeho velmi chladným klidem a nebojácným stylem bojů. Když jsem se pravidelně objevil v Avengers, byl jsem velmi nadšený. Cítím, že jsme ho jako čtenáři opravdu poznali. Tento muž je skutečný válečník.

Gang Yancy Street

Gang Yancy Street. První se ukázal … trochu … ve Fantastic Four #15. Miloval jsem tyto lidi. Byli primárně předváděni z panelu a mohli se opravdu dostat pod tvrdou pokožku. Prostě jste to o nich milovali. Byli také první, kteří podpořili Ben Grimm, když přišli skutečné potíže. Byli to myšlení, které si nikdo nevybírá na svou věc, ale oni! V mnohem posledních letech byl Gang Yancy Street Gang vystaven mnohem více, než by měli být v dějových liniích. Byl to můj názor, že byli vytvořeni dokonale a měli být vždy ve stínu a bez tváře od čtenářů. Naříznou můj osobní seznam oblíbených postav představených ve Fantastic Four.

Wyatt Wingfoot

Čestné uznání: Wyatt Wingfoot. Nejprve se objevil v Fantastic Four #50 jako nejlepší přítel a hvězdný atleta Johnny Storms. Wyatt byl vždy můj oblíbený, protože neměl žádné velmi síly, přesto mohl pověsit s Fantastickou čtyřkou a později She-Hulkem a držet si vlastní. Byl to můj sen jako dítě, aby jednoho dne napsal několik příběhů Wyatt Wingfoot. Stále možná mám tu šanci. Nebojím se vydavatele vydavatele.

To je můj seznam a jak jsem řekl dříve, rád bych slyšel váš. Zveřejněte sem a dejte nám vědět, jestli jsem nechal někoho jiného ze seznamu nebo jestli by někdo měl být vzat. Být pěkný; Jsem citlivý a křehký.

Tvůj amigo,

Beau Smith

Flying Fist Ranch

www.fingingfistranch.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.