Markleyův horečka: První pohled

Tento příspěvek je podáván pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Wayne Markley

od Wayne Marley

Ve světě komiksů existuje velmi dlouhá tradice titulů přicházejících a odcházejících. Ve skutečnosti je stále více vzácnější, že se titul drží po celou dobu. Najednou by komis byla zveřejněna po dobu 50, 60, 70 let, přičemž některé dlaždice dosáhly více než 700 čísel, nebo v případě Dell čtyři barvy dobře přes 1000. Dell čtyři barvy byla malou výjimkou v tom Byl to titul pro všechny množství různých titulů nebo znaků a občas by zveřejňoval více problémů měsíčně s různými čísly a různými funkcemi). Bohužel, v poslední době se zavedením systému přímého komiksu, top na problému se stal neonovým znamením pro fanoušky, takže první vydání bude prakticky vždy prodávat lépe než cokoli jiného. Vydavatelé se tedy stále vracejí do studny a znovu vyjadřují číslo, obvykle, když pokračuje ve stejném ději pro předchozí sérii, ale číslo zvyšuje prodej. Vydavatelé byli dokonce známí, že z tohoto důvodu začínají celou svou linii s vrcholem. Bohužel, všichni jsou stejně vinní jako ostatní, když se o to týká. Tentokrát se tedy podívám na řadu posledních čísel. Ne, nepodporuji tyto peníze dostat ideologii, ale podívám se na č. 1 nových sérií, které nejsou opětovným spuštěním předchozích příběhů. To bude krátké, protože v těchto dnech je spousta čísel. Vybral jsem knihy, které jsem zatím opravdu potěšil, bohužel to může být jen problém nebo tři.

Císařský

Imperial je Steve Seagle a Mark Dos Santos. Zatím je dosud první číslo, ale myslel jsem, že je to skvělé. Abych byl upřímný, vždy jsem si myslel, že Steve Seagle byl jedním z nejkreativnějších spisovatelů, kteří tam s jeho koncepty a popravou. To se neliší, protože vypráví příběh mladého muže, který by si měl vybrat mezi láskou k jeho životu a stát se jediným superhrdinou na světě. Velmi shakespearovský příběh s ohromujícím čistým uměním od Marka Dos Santose. První číslo mě vtáhlo a ohromilo mě a já jsem netušil, kdo to napsal až do poslední stránky. vysoce doporučeno. publikoval Image.

Vyvrženec

Nejnovější kniha Roberta Kirkmana je vyvržená. Na rozdíl od Invincible nebo The Walking Dead je tento příběh pomalou stavbou o muži, který se zabývá démonickým držením. Nemá gore (alespoň ještě ještě) Kirkmanovy jiné práce, přesto má jeho charakterizaci a vynikající vykreslování. Umění Paula Azaceta je stylizované a ideální pro tento příběh. Zjistil jsem, že první číslo je opravdu strašidelné, druhý méně, ale to je určitě dlouhodobá stavět k něčemu. také z obrázku.

Šíření

Spread je post-apokalyptický příběh Justina Jordana a Kyle Strahma. V určitém okamžiku v budoucnu člověk vrtá příliš hluboko a uvolňuje něco, co prakticky vyhladí lidstvo. Osamělý poutník najde jednu věc, která může zastavit plíživý konec lidstva. Holčička. Část sci-fi a částečně osamělý vlk a mládě, tyto rané problémy (první dva) byly úžasné čtení. Za zmínku také je obal druhého tisku Top je skvělý. Třetí název z obrázku.

Prázdný muž

Prázdný muž je temná a neobvyklá kniha od Boomu! Studia. Vypráví příběh o nemoci prázdného člověka. Rozšiřuje se po celé Americe a způsobuje, že lidé v podstatě ztratí mysl; Mezitím míra vraždy stoupá. Jsou dva příbuzní? Fascinující minisérie míchající hrůzu a zločin Cullen Bunn a Vanesa del.

Harley Quinn

Harley Quinn byl opět přiveden spisovateli Jimmy Palmiotti a Amanda Connerovou s uměním od Chada Hardina. Tato kniha mě zasáhne, když se DCS pokouší udělat Deadpool. Existuje spousta roubíků a rozbití první zdi a Harley je obklopen zvláštní směsí kamarádů a pomocníků. IIT je tak odlišný od zbytku vesmíru DC, zdá se, že je na místě, i když je jasně nastaven v dnešní DCU. Tato kniha je plná chaosu a násilí a příležitostných smíchů, ale není to opravdu můj šálek čaje. Hodně jsem preferoval Palmiotti a Connerovu moc. Toto není špatná kniha, prostě to není pro mě.

Star Spangled War Stories: G.I. Zombie

G.I. Zombie je hlavním rysem nejnovějšího pokusu DCS o oživení staré války, Star Spangled War Stories. Jak můžete říct na základě názvu, GI Zombie je to pokus zachytit na Zombie Craze, která se v tuto chvíli stále děje. První číslo bylo velmi dobré s zvláště dobrým uměním od Scotta Hamptona. Příběh je zatím o detektivu zombie a jeho partnerovi. Dostal jsem dojem, že je bývalý GI, ale na základě prvního čísla nejsem jasné, proč se jedná o válečnou knihu, ne že je to negativní. V této knize jsem potěšil, ale nepřitáhl mě to jako první tři knihy. Potěšil jsem to natolik, abych se s tím na chvíli držel. Napsal Justin Gray a Jimmy Palmiotti.

Legendární hvězda Lord

LeGendary Star Lord a Rocket Raccoon z Marvel byli jasně spuštěni, aby využili velmi populárního (a zaslouženě) strážce filmu Galaxy. Legendární hvězda Lord následuje s hvězdným lordem ze současných strážců Galaxy Comic od Briana Bendise (který si velmi užívám) a je to vaše základní kosmická opera s chraptovým humorem, který byl ve filmu. Tvůrci Sam Humphries a umělec Paco Medina odvedli dobrou práci s prvními dvěma čísly, ale opět mě opravdu nezachytili a učinili z této knihy. Budu mu dát šanci, protože zde existuje úžasný potenciál, ale čekám, až si vybere postavu, než projdu ještě větší úsudek.

Rocket Raccoon

Rocket Raccoon od Skottie Young je sci-fi rampová smíchaná s humorem a akcí pro všechny věkové kategorie. Toto je zábavná kniha, která je příjemným čtením. S uměním však mám těžké časy. Miluji Skottie Young; Jeho práce Oz je některé z mých oblíbených všech dob a já miluji psaní v této knize. Ale nějak, kdykoli jsem to četl, mám pocit, že umění by mělo být méně karikatury. Ale pokud je to moje nejhorší kritika, pak tato kniha stojí za váš čas.

No, to je pro tuto dobu. Doufám, že si uděláte čas na vyzkoušení několika z těchto knih. Líbí se ti? Co čtete, co se vám líbí? Je tam něco nového, co si opravdu užíváte? Prosím dej mi vědět. Jako vždy, všechno, co je zde napsáno, je můj názor a neodráží myšlenky nebo názory komiksu Westfield nebo jejich zaměstnanců. Těším se na vás a vítám vaši myšlenku a komentáře.

Děkuji.

Leave a Reply

Your email address will not be published.