Recenze Geek Goggle: Úžasné Hulk#2

Recenze brýlí brýlí Brandon Borzelli

Neuvěřitelný Hulk #2
Marvel Comics
Aaron, Silvestri & Gho

Druhé vydání opětovného spuštění Jasona Aarona Amazingu Hulk se ponoří mnohem více do posedlosti, kterou má Bruce Banner s tím, že je Hulkem, když Hulk opustil své tělo. Úhel šíleného vědce je vysvětlen o něco více, ale subplot, kde se vláda snaží přimět Hulk, aby lovil banner, se zvláštní otočí. V zásadě má tento problém své momenty, ale pohybuje se pomalým tempem a ve skutečnosti netéká jako samostatná komiksová kniha.
Kniha začíná tím, že se Betty a Bruce odvíjí na pláži a snaží se dát svému manželství druhou šanci. Stejně zvláštní jako tato scéna byla z hlediska tohoto problému a celkovému opětovnému opětovnému opětovnému spuštění, pomáhá překlenout část mezery mezi touto sérií a předchozím. Pravděpodobně to nepomůže novému čtenáři, který opravdu nepotřebuje rekapitulaci, ale nabízí dobré zázemí pro nového i zkušeného čtenáře. Plážová scéna končí tím, že Banner rozhoduje, že Hulk je mnohem důležitější než Betty.

Z plážové scény získáme nejzajímavější a nejdůležitější tři stránky knihy, které se provádějí prakticky zcela jako vyprávění Bruceových myšlenek. Bruce prochází čtenářem tím, co dělá na svém malém ostrově, a spojuje spoustu chování a šoféra za jeho činy. Je to velmi dobré a velmi dobře napsané.

Problém se ponoří, když je Hulk přijat k lovu banneru. Je přiveden do letadlové lodi, aby o této záležitosti mluvil. Na pozadí někteří muži padají do obrovských kusů masa do oceánu. Zdá se, že žraloci potopí nosiče a každý jde do vody, aby bojoval s zelenými žraloky. Pokud agentura věděla, že poháněné žraloci jsou tam venku, proč je nalákali na loď? Pokud by byli přitahováni k lodi kvůli jídlu, proč útok na loď? Pokud jsou ve skutečnosti žraloci poháněné gama, jak lidé přežili? Možná byla tato scéna naznačena jako zábavná, protože Aaron rád ve svých knihách hodně dělá? Opravdu nedostanu tuto scénu vůbec.

Tato záležitost má armádu dvanácti umělců o problému mezi tužkami, povrchovými úpravami, asistencemi tužky, inkousty a koloristy. Neuvěřitelně je problém konzistentní. Umění však ve skutečnosti selže, protože každá jednotlivá postava má na tváři stejný výraz bez ohledu na to, jaká je scéna. Neviděl jsem mnohem neživější komiks, pokud jde o emoce nebo uměleckou prezentaci, která za chvíli jednoduše neodpovídá dialogu. Bylo to velké zklamání. Dokonce ani zelené žraloci to nemohli zachránit.

Nevím, kam tato série míří. První dvě čísla neudělala nic jiného, ​​než mě nechaly myslet si, že Aaron vydává vzácné vynechání. Několik stránek, kde Banner diskutuje o tom, co se děje, jsou jedinými částmi tohoto komiksu, který příběh vůbec pomáhá. Doufám, že tato série zvedne tempo, ale nejsem si jistý, jak mnoho dalších problémů to dám.

2 z 5 geeků

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Recenze Geek Goggle: Úžasné Hulk #3brandon Borzelli’s Geek Goggle Recenze Amazing Hulk #3 Marvel Comics Aaron, Silvestri & Gho Yikes, toto opětovné opětovné vzdání se má být skutečné nesprávné vynechání. Třetí vydání nadále vypráví velmi pomalý příběh, ale přidává spoustu boje proti tomu, aby já …
22. prosince 2011 v „komiksu“

The Silverball Recenze: The Amazing Hulk z Gottliebin dnešní vydání Silverball Recenze, podíváme se na úžasný Hulk z Gottlieba. Hráli jste tuto monster hru? Zlobilo vás to? Nejprve malá historie. Sedmdesátá léta byla divoká doba v komiksech. Prodej klesl kvůli nedostatku distribuce a úvodu…
1. června 2022 v „nedávné“

Recenze Geek Goggle: Hulk #1brandon Borzelli’s Geek Goggle Recenze Hulk #1 Marvel Comics Waid, Bagley, Hennessy & Keith The Re-Launch of the Hulk je komiksová kniha, která se může pochlubit sloganem: „Kdo zastřelil Bruce Banner?“ což znamená tajemství druhů. Otevření je však…
19. dubna 2014 v „komiksu“

Leave a Reply

Your email address will not be published.