Datum vydání série Harley Quinn odhalené na NYCC 2019

Je to jako těžký týden Harley, s prvním prvním pádem ptáků kořisti. Stejně jako nyní máme konečné potvrzení o datu vydání pro Animovanou sérii Harley Quinn od DC Universe.

V nedávné události, která se soustředila kolem Harley Quinn, DC odhalila premiéru show v New York Comic Con tento týden. Na konci podzimu zasáhne jejich streamovací službu. Podívejte se na všechny podrobnosti, které potřebujete.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Objeví se HQ DCU s jedním Harleym Quinnem

Akce byla přirozeně načasována na premiéru na New York Comic-Con, jedné z největších komiksových akcí roku. Pop-up aktivace byla obrovskou poctou Harleymu Quinnovi. Akce představovala cokoli od kostýmů a rekvizit z nového filmu živého akčního filmu, Birds of Prey, ve kterém je Harley primárním protagonistou. Její ikonická palička a pár válečkových bruslí ze scény v novém filmu v jejích ochranných známkách jsou vystaveny. Harley Homages však nebyl pouze pro nový nadcházející film Birds of Prey pouze za nebo ve službě.

Dlouhá historie postavy s komiksem až animací k eventuálním filmům na velké obrazovce byla zaznamenána v brilantním uměleckém introspektivě. Tato událost viděla mnoho komiksů DC a přítomnosti Honchos WB Head. Zatímco byli přítomni další umělci, kteří předvedli své umění a motivaci Harleyho Quinna, žádný jiný umělec nevytvořil tolik vnímání jako šéf DC Comics Inovativní policista Jim Lee. Komiksová legenda během akce produkovala online umění Harleyho Quinna na stěnách.

Velká popularizace Harley Quinn

Největším s sebou z události DCU HQ na NYCC 2019 bylo prohlášení o datu vydání nové animované show. Nová série se chystá debutovat na DC World 29. listopadu 2019.

Dlouho jsme slyšeli o tom, že se tato show vyvíjí, od té doby, co The Live-Action Quinn představil nové publikum úžasné šílenství, který je postavou. S vlivem Margota Robbieho za postavou Harley Quinn Quick skončil jedním z nejvíce bankovních postav DC Universe. Tolik, že je zajištěno, že i po kořisti ptáků je Robbie připravena reprise funkci v ověřeném obsazení Jamese Gunna příštího filmu Suicide Squad.

Obrázek přes DC.

A dává to jen smysl, že Harley získává vlastní animovanou sérii. Na rozdíl od jiných komiksových postav DC byl debut Harleyho Quinna na animované show, tradiční Batman: Animovaná série Paul Dini a Bruce Timm v roce 1992. Od té doby skončila jako nezbytná pro DC, kování aliancí, oba s AS stejně jako bez Joker a také produkovat svou vlastní cestu ve vesmíru. Publikovat Suicide Squad, film, který představil úplně první živou akci Harley Quinn, popularita postavy dosáhla nových výšin.

Předtím, než se objevil Birds of Prey, byl údajně ve vývoji žolík i film Harley Live-Action s Jaredem Letem a Robbie, kteří se vraceli na zkroucený jako příběh. Mnozí společně si povzdechli úlevou, když se práce nikdy neuskutečnila. Harley, který jsme nakonec dostali do přívěsu Birds of Prey, je však cokoli, co jsme si přáli, stejně jako další.

Dlouho očekávaná animovaná série Harley Quinn na DC Universe

Novým tvůrci DC World Original jsou Justin Halpern, Dean Lorey, stejně jako Patrick Schumacker, kteří dříve pracovali na jedné další komiksové knize, Izombie. Série vidí dobrodružství Harleyho Quinna (Kaley Cuoco) po jejím rozchodu s Joker (Alan Tudyk). Stejně jako pro tato (mis) dobrodružství je její BFF, Poison Ivy (Lake Bell). Předpoklad se zdá být velmi podobně jako příběh o příchodu věku, kdy dáma musí objevit její polohu na světě a to, co ji definuje, bez jejího značného jiného. Ach, stejně jako ona je darebák a také certifikovatelně šílený.

Je to úžasná adaptace roztomilého předpokladu zvyklého na darebáka ve světě superhrdinů. Komediální aspekty pořadu rovněž slibují, že nikdy předtím neviděl pohled na tento svět i jeho postavy.

Obrázek přes DC.

Obsazení animované série Harley Quinn je velkolepé

Série Harley Quinn má All-Star Voice, který je šíleně vzrušující. Kaley Cuoco je nový Harley a zbytek podpůrného obsazení je stejně úžasný. Diedrich Bader, který vyjádřil Bruce Wayne i Batmana v mimořádně úspěšném Batmanovi: Take On i Bold, se vrací. Christopher Meloni hraje Jim Gordon, spolu se Sanaa Nathanem jako Selina Kyle a Giancarlo Esposito jako Lex Luthor.

Předpoklad pro sérii se zdá být neuvěřitelně podobný začátku přívěsu Birds of Prey. Bude tedy fascinující vidět, jak se animovaná série liší od filmu živé akce, který vydává v únoru 2020.

Animovaná série DC Universe’s Every-The Animated Animated (!)

Jednou z nejlepších věcí je, že nový Harley Quinn AnimateSérie D je animovaná komediální série pro dospělé.

Zatímco Harley i Joker obvykle chodí na jemnou hranici mezi vulgárním i násilným, Harley je obvykle zařazen do vesmíru PG. Stejně jako to je navzdory psychotickému zobrazení a také krvavým jednáním, na které oblast obvykle naznačovala, a také naznačila dva supervillainy. Dokonce i živá akce Harley byla vydáním postavy PG-13. Mohla by tedy animovaná série nakonec nechat Harleyho uvolnit do světa vulgárnosti s hodnocením R a Gore? Rozhodně to vypadá. Stejně jako proč ne, za předpokladu, že Harleyův bývalý přítel má svůj vlastní film s hodnocením R, Joker, který spustí trochu kontroverze.

Animované vlastnosti DC Comics proto byly daleko, že byly PG na PG-13, s několika pozoruhodnými výjimkami. Na druhé straně byly světové originály DC očividně výslovně. Titans obsahuje fanoušky oblíbené postavy, které klesají F-bomby vlevo i vpravo. Zatímco Doom Patrol vzal věci na ještě jednu sexuálně explicitní úroveň s jejich flexibilitou zralého hodnocení MA.

Má smysl, aby postava, jako je Harley, hraje více v aréně pro dospělé než PG-13 přátelský k dospívajícím. Určitě bude fascinující vidět přesně, jak se všechno hraje v animovaném světě. Trailer vydaný na SDCC 2019 způsobuje, že odstraní, jaký typ krvavé, zcela divoké i veselé show to bude.

Animovaná série DC World Original Harley Quinn bude premiéra 29. listopadu 2019.

Jste nadšeni pro dospělého Harleyho Quinna ve vesmíru DC?

Pochopíme, jak vyhrajte komentáře níže nebo na sociálních médiích.

Leave a Reply

Your email address will not be published.