Rozhovor: Saladin Ahmed on Boom! Studios ‘Abbott

Tento příspěvek je podáván pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Abbott #1 Cover od Taj Tenfold

Saladin Ahmed je oceněný autor sci-fi a fantasy a v současné době píše Marvel’s Black Bolt. Přináší svou novou sérii Abbott, příběh vyšetřovacího zpravodajství, příšerných zločinů a nadpřirozeného, ​​k Boomu! Studia. Ahmed sdílí více o seriálu s Rogerem Ash Westfield.

Westfield: Proč jste nastavili Abbott v 70. letech?

Saladin Ahmed: 70. léta byla doba dramatické sociální změny, zejména v Detroitu, kde je kniha nastavena. Tato změna se hodí k vyprávění. A miluji estetiku – oblečení, auta, hudba. Skutečnou odpovědí je však, že toto je moje pocta hororové show sedmdesátých let Kolchak: The Night Stalker.

Westfield: Na co se mohou čtenáři těšit v sérii?

Ahmed: Arcane Horror, odvážné politické drama, hippie čarodějové, magické kamery, černé revolucionáři, cigarety, kníry ze sedmdesátých let a reportér zadku.

Návrhy postav Sami Kivellyä

Westfield: Kdo jsou hlavní postavy, se kterými se setkáme?

Ahmed: Existuje barevné obsazení podpůrných postav, ale hvězdou show je náš titulární hrdina Elena Abbott. Abbott je nepředvídatelný, ale žádný nesmysl, jediný černý reportér v Detroitu denně. Je pronásledována záhadnými – možná nadpřirozenými – smrti jejího manžela před lety a když se podobná těla začnou objevovat, Abbott riskuje vše, aby zjistilo, co se sakra děje.

WESTFIELD: Pracujete s umělcem Sami Kivellyä na Abbottu. Co můžete říci o vaší spolupráci?

Ahmed: Spolupráce je stále ve svých raných stádiích, ale zatím jsem byl pozitivně nadšený tím, jak Adeptly Sami dokázal projít hranici mezi hrůzou a zločinem, skutečným a magickým. Vezme estetiku 70. let a přináší ji do 21. století způsobem, který čtenáři budou milovat.

Abbott #1 Cover od Micaela Dawn

Westfield: Jste také známí svými romány a povídky. Co dělá komiksy správný formát pro Abbotta?

Ahmed: Abbott je velmi vizuální příběh, ale také ten, který byl svázán s tištěnými formami „Lurid“ – je bulvární reportérkou a samotný příběh volá zpět na hrůzu 70. let. Komiksy jsou tedy perfektní.

Nákup

Abbott #1

Leave a Reply

Your email address will not be published.