Pro vaše zvážení: DC Birds of Prey Collection

Tento příspěvek je podán pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Robert Greenberger

Autor: Robert Greenberger

Páry kořisti začaly jako nápad asistenta editora Jordan B. Gorfinkel. Spárujte Oracle a Black Canary v Thelma a Louise Girl Buddy-esque Caper. No, Dang, pokud se neprodával a nevytvořil jednorázové zákony a minisérie, než si vydělal probíhající sérii. Pod Chuckem Dixonem a později Gail Simone poskytly některé z nejchytřejších psaní postav a dynamického uměleckého díla, o které byste mohli požádat.

Bylo to před svou dobou, když se dostala do plánu CW, ale zeitgeist je zralý pro celovečerní film přicházející v únoru, takže DC Comics uvolňuje spoustu sbírek bop, které vás upozorňuje, když se zaměřují na různé postavy .

Huntress: Origins

Nejdříve z souvisejících titulů by bylo nové vydání The Huntress: Origins. Pod krásnou obálkou Brian Bolland, všechny příběhy Levitze a Joe Staton z DC velmi hvězdy #17, Batman Family #18-20 a Wonder Woman #271-287, #289, #290, #294 a #295 jsou prezentováno. Tato verze byla krizí retcondována, ale je dobré mít ji zpět v tisku.

Birds of Prey: Black Canary

Nejčasnější černé kanárské příběhy, kdysi shromážděné jako archiv, chybí, takže místo toho máme kořist Birds: Black Canary, mnohem modernější bere Brendan Fletcher, Annie Wu, Pia Guerra, Sandy Jarrell a Moritatat. Zde máme Black Canary #1-12 a Black Canary Sneak Peek #1. Toto je DCU převzetí klasické hrdinky a použila svou kanárskou Cry Power jako katalyzátor pro její nově objevenou profesi jako umělec pop/rock/punk. Nešťastná série prozkoumala život na silnici, když žonglovala hrdinství a hvězdu. Je to mladší hrdina, který se definuje bez jejího dědictví nebo kostýmů.

Birds of Prey: Huntress

Greg Rucka a Rich Burchett slouží ptákům kořisti: Huntress, který sbírá Batman/Huntress: Cryt for Blood #1-6. Rucka se může vypořádat s zločinem a zločinem stejně dobře (jděte se podívat na jeho Stumptown od Oni a nyní na ABC). Jedná se o lovec po krizi, který pochází z rodiny zločinů a ty slabé krevní linie jsou zde podrobně prozkoumány. To také obsahuje otázku Renee Montoya. Tenhle se pěkně postaví v opakování.

Birds of Prey: Harley Quinn

Od jejích skromných začátků jako jednorázová fólie pro Joker na Batmanu: Animovaná série Harley Quinn explodovala do společnosti Go Go to Cash Cow, sekunda pouze Batmanovi, díky velké části spisovatelů Amanda Conner a Jimmy Palmiotti spolu s Krásná interpretace filmu Margot Robbie. Máme Birds of Prey: Harley Quinn, který sbírá Harley Quinn #1-7 a Harley Quinn: Future’s End #1 a příběh z Secret Origins #4 s uměním Chada Hardina a Stephane Roux.

Pro ty, kteří tento materiál ještě nezkoušeli, již zjevně nefunguje jako bláznivá Batman Rogue. Místo toho ji humorný pohled má jako antihrdin se sídlem na ostrově Coney v New Yorku, ale cestování po celém světě jako rozmar a příležitost ji vezme. Tento pohled dorazil s novými 52 a přežil do obnovy díky solidnímu tvůrčímu týmu, který zůstal konzistentní.

Birds of Prey: Murder & Mystery

Konečně, sbírka ze Simone’s Run, BOP #56-67, přichází jako Birds of Prey: Murder & Mystery (pro ty, kteří mají dlouhé vzpomínky, to bylo dříve shromážděno jako Birds of Prey: of Like Minds and Birds of Prey: Sensei & Student ). Tento konkrétní děj z roku 2003, ilustrovaný Ed Benes, Cliff Richards, Michael Golden a několik mnohem více lidu, postaví tým proti Savant, muže, který se zdá být stejně chytrý jako Oracle a smrtelný jako Kanár. Zdánlivě převyšovali, vyzývají lovci o nějakou podporu. Když se Canary ocitne na invalidním vozíku, jako je Barbara Gordon, Huntress musí obléknout blonďaté paruku, aby se vydávala na Black Canary. Pokud to nestačí, hodte do mixu Batgirl (Cassandra Cain), Batman, Robin a Lady Shiva. Pro závěrečnou kapitolu můžete přidat Gypsy, Katana a Catwoman, Birds of Prey All.

Tyto příběhy napříč několika svazky ukazují trvalou sílu hrdinek DC, když zápasí s morálními a etickými quandary, zatímco zůstávají věrní sobě a svým soudruhům. Potěšte je před filmem (a překročte prsty, které je také dobré.)

Leave a Reply

Your email address will not be published.