Sloupec KC: Co jsem komiks? 2: skutečná falešná konverzace

Tato publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

KC

Autor: KC Carlson

Dříve na sloupci KC: Komiksy používané k nabídce milionů kopií (za skvělý den – obvykle to bylo jen mnoho tisíc). Teď ne. Kam šli všichni ti lidé?

Nebo to uveďte dokonce i otupělé termíny: Proč lidé nezískají komiksové knihy více typu?

Nejprve ale trochu boční výlet do nějakého hraní rolí …

JEN SI PŘEDSTAVTE!

Představte si, pokud chcete, že používáte mys. Stejně jako kožní oděvy v barvách, které způsobují vibraci vašich očí. Pak … Počkejte chvíli! Ne ten typ hraní rolí !!

Dobře, na okamžik předstírejte, že o komiksech nic nerozumíte. Nerozumíte ani, že existují, protože jste ho nikdy neviděli. Jednoho dne však vidíte film Batman nebo X-Men. Stejně jako věříte, že je to opravdu v pohodě. Možná však nechápete, že byly založeny na komiksech. Můžete věřit, že Batman byl založen na té staré televizní show. (A přesně se ptáte, jak z toho sakra dostali nápady na filmové obraty!) Hodně pravděpodobné, že jste v televizi viděli jeden z mnoha Batmanových karikatur-přesně to samé s X-Men. Neexistuje nic, co by propojilo tyto filmy s komiksy, kromě toho, že „na základě nápadů z… komiksů… publikovaných…“, stejně jako kdo bude mít na paměti, že po dvou hodinách vzrušení na velké obrazovce?

Z filmových obrázků neexistuje žádný typ skutečných důkazů, které Marvel i DC skutečně vytvářejí komiksy. Jejich filmová loga jemně to naznačují. Pokud však nechápete, na co se díváte, nechápete, že se jedná o obrázky komiksů, které jsou převráceny vysokou rychlostí. Nevidíte, co je to komiksová kniha. Opravdu chápu, že lidé, kteří věří, že „Marvel“ je jen firma, která vytváří filmy o superhrdinech.

Nezapomeňte, že v reálném světě se nestalo mnoho věcí v reálném životě, které připomínají lidem nekomicko-knihy, že komiksy stále existují. Na typických místech nebyly často vidět, protože v 80. letech. Spousta lidí je mějte na paměti pouze od doby, kdy to byly děti. Když Superman „zemřel“ a také to bylo obrovské média (většinou od pomalého zpravodajského dne), věc #1 slyšela ten den: „Stále je dělají věci?“ (Majitelé komiksů i dělníci také chápou, že je to, že je to „věc č. 1 slyšena, když někdo neúmyslně narazí do komiksového obchodu poté, co si koupil v obchodě s domácími mazlíčky vedle žvýkání hraček.)

Pokud nechápete, že komiksy existují, proč byste dokonce věřili, že by existovaly komiksové knihy? Jak přesně můžete udělat ten skok logiky?

Ale také znamenáme, že vy (stále nerozumíte nic o komiksech), neúmyslně narazili do jednoho. Věříte, že jste zpět k vaší zkušenosti s pozitivním filmem, všimnete si, že tam jsou komiksy Batman i X-Men. Najednou jsi v nebi.

Ale pak se podíváte dále. Začnete si uvědomovat, že existuje velké množství komiksů Batman. Stejně jako velké množství komiksů X-Men-stejně jako velké množství z nich představujících postavy, které z filmů neuznáváte. Naštěstí jste v komiksovém obchodě, kde úředník opravdu přichází stejně jako vám pomůže (vzácnější, než si myslíte), stejně jako dodržování konverzace:

Tradice X-Men #254

Clerk: Mohu vám s něčím pomoci?

Vy: Oh, jsem zvědavý na komiksy X-Men. Opravdu se mi ten film líbil. Zdá se však, že existuje spousta postav, které nevím.

Clerk: Ano, existuje hodně X-Men. asi 200 z nich.

Vy (ohromen): 200?!?

Clerk: Tam bylo využito mnohem více! Marvel však před chvílí zabil hodně! Tam bylo využíváno, aby jich bylo také hodně!

Vy: 200 je hodně! Řekněme, že vidím Cyclops na velkém množství těchto obalů … není mrtvý?

Clerk: Ne v komiksu.

Vy: Nicméně ve filmu…

Úředník. Jo, jo. Zemřel ve filmu.

Ty: Ale …

Clerk: Movie Pictures nemá s komiksy opravdu co dělat.

“Dobře,” myslíš. “To je docela matoucí.” Možná musím zkusit Batmana. “ Získáte současný problém Batmana.

Vy: Je to v pořádku, když se do toho podívám?

Clerk: Dobře, ale žádné čtení!

Ty: Wha-?

Clerk: Ne, je to v pořádku. Dnes je to pomalé …

Takže převrátíte knihu a začnete číst. Brzy si uvědomíte, že čtete o Dickovi Graysonovi – ne Bruce Wayne.

Ty: důvod mě. Jsem zmatený … Batman je Dick Grayson?

Clerk: Ach jo, Bruce zemřel.

Vy (nevěřící): Co? Kdy se to stalo?

Clerk: Oh, není opravdu mrtvý. Darkseid ho vystřelil, stejně jako on byl na chvíli uvězněn v prehistorické minulosti. Takže Dick skončil Batmanem, protože věřil, že Bruce je mrtvý. Nyní však Batman záda.

Vy: Takže Dick už není Batman?

Clerk: Ach ne, je to stále Batman. Stejně jako Bruce je stále Batman. Nicméně ne po celou dobu. Nyní trénuje lidipo celém světě být Batman. Právě tady – je to všechno tady.

Batman Incorporated #5

Podá vám kopii Batmana Incorporated. Přesto převrátíš. Nerozumíte tomu žádnému typu.

Clerk: Je to skvělé, že? Morrison je génius. Moc se mi však líbí jeho dřívější Batmanovy věci, kde integruje velké množství nápadů z padesátých let Batman Comics. Je tu také pár. Úžasné věci!

Vy: Je tu 60 let komiksů Batman?! (Pamatujte, že tomu nerozumíte!)

Clerk: Ve skutečnosti je více než 70 let komiksu Batman. Poprvé se objevil v roce 1939!

Ty opravdu?

Bohužel se podíváte na obě komiksy ve svých rukou. stejně jako je vložte zpět na stojany. Podíváte se na zbytek velké zdi komiksů, ale je to pro vás všechno čtyřbarevné rozmazání. Cokoli se zdá být ohromující.

Vy: Řekněte vám velmi moc za váš čas. Byli jste velmi nápomocní!

A pak vyjdete z obchodu.

A … scéna!

Dobře, možná trochu velmi přitažlivé (a možná trochu manipulativní).

Ale také to vysvětluje věkově staré hlavolam pro maloobchodníky komiksů. Co předáváte návštěvníkovi nováčků, který chápe pouze komiksy z filmů?

Nezapomeňte, že jim nechcete poskytnout něco ponořeného ve staré kontinuitě. Nebo něco, co již není podle současné verze postav (nebo budete mít velké nabídky mnohem více ‘SPLINGING později).

Co byste poskytli imaginární „vy“?

Snaží se dostat dovnitř

New Avengers #16.1

V průběhu let došlo k řadě komiksových úloh na základní úrovni. Například Marvel v současné době dělá sérii komiksů „Point One“, což bylo poněkud užitečné, avšak matoucí, stejně jako jmenované a zdánlivě náhodně naplánované. (A často se soustředí mnohem více na zřízení dalšího ději, než na zapouzdření minulé historie.) Několik z nich však bylo výjimečnými samostatnými příběhy. (Ačkoli ne vždy dodávají místo, kam jít dál, zejména když je bod One jiným inovativním týmem než v rutinní sérii.)

Největší Batmanovy příběhy, jaké kdy byly vyprávěny

Kdybych byl komiksovým úředníkem za okolností výše, nyní ideální, tady je to, co bych vám poskytl. Nejprve bych začal sbírky. Jsou to mnohem lepší hodnotu za peníze a také delší odhlášení je mnohem lepší výchozí bod, když začínáte od vedle nuly. Batman: Rok jeden je vždy skvělou volbou, nebo největší Batmanovy příběhy, jaké kdy bylo řečeno, může svazek antologie pomoci zúžit, který Batman návštěvník dává přednost. Poté existuje ve skutečnosti mnoho knih Batman, stejně jako můj dobře zásobený obchod má velké nabídky, které se mohou projít, aby zjistili, kteří umělci nebo nápady vás zaujmou.

Chcete-li se rozšířit na vyšší DCU-protože, jako velký úředník komiksu, chci, abyste zjistili mnohem více, abyste se dostali a potěšili-je tu All-Star Superman (potenciálně skvělý vedení k Morrisonově nadcházejícímu běhu dál Postava) nebo Birds of Prey nebo Justice League Collection s Batmanem. Neposkytuji vám Watchmen nebo Dark Knight se nevrátí, dokud nebudete mnohem pohodlnější s žánrem superhrdiny a vyjadřují zájem o něco více. (Oba se podívali mnohem lépe, pokud již rozumíte o denních konvencích superhrdinového komiksu.

Sandman: Preludes i Nocturnes

Pokud jste starší návštěvník, který se zdá, že přemýšlí o mnohem víc než jen superhrdinové, je to celý velký velký svět, takže vás také ukážu na webové stránce Vertigo s problémy s bezplatným #1, protože můžete vzít potěšení v soustředěné sérii, jako je Sandman nebo Preacher nebo DMZ nebo Transteropolitan. Ujistím se však však poukázat na omezený počet skvělých možností, protože jakýkoli typ stránky návrhu se rychle dostane zastaralý od doby, kdy byla provedena, jak to má. V závislosti na sérii bych vás také upozornil na to, že máte mnohem vyspělejší materiál (protože člověk nesmí nikdy předpokládat, že první časovač je připraven na materiál na této úrovni intenzity). Můžete však ocenit objevování některých bezplatných komiksů, které si můžete přečíst, a také věříte, že je tak užitečný.

X-Men: První třída

S X-Men je to poněkud mnohem komplikovanější, protože to bylo mnohem rozlehlé série mýdla-zahrnující spoustu titulů i četné postavy v průběhu desetiletí-stejně jako Marvel ne vždy udržuje jeho sbírky v tisku. Začal bych tě s X-Men: Hlavní obchodní brožovanost první třídy, i když bych si byl jistý, že to není nastaveno ve stejném časovém období jako nedávný film, stejně jako má různé postavy i stejně jako konflikty. Kompromis je, že X-Men: První třídy jsou příběhy svěží, stejně zábavné a také fungují velké nabídky hostujících hvězdiček, které vám také jemně představíširší svět Marvel Universe. Pokud jste v pořádku s černou i bílou, existují důležité sbírky Chris Claremont Uncanny X-Men Run-tradiční série od věku, když čtení mutantního světa byla mnohem jednodušší.

Hodně klíčové věci, jako kvalifikovaný úředník, který s vámi pracuje, je to, že platí úrok za to, co mi říkáte. Musím s vámi mluvit o tom, na co jste ve filmech odpověděli, takže mohu mnohem lépe objevit něco, co byste chtěli číst. Neexistuje žádná magie, doporučení čtení „One Size Fits All“. Místo toho musím zjistit, jaké další knihy, filmy a televizní pořady, na které se potěšíte, abych mohl mnohem lépe vymyslet doporučení komického čtení. Ano, to vyžaduje práci i čas a také porozumění z mé strany. V ideálním případě vám však poskytne fantastický zážitek klienta a také vám pomůže cítit se pohodlně v návratu.

Vzhledem k tomu, že Westfield je komiksová služba na objednávku, bohužel nemůžeme nabídnout procházení i osobní diskuse (pokud se nestanete v Madisonu ve Wisconsinu, stejně jako přicházet do našich obchodů s cihlami-a maltami- Byli bychom potěšeni, že vás uvidíme!). A proto jsme provozovali tento blog Westfield – abychom se podělili o naše zkušenosti s čtením (a někdy v práci) komiksu. Může se to vždy zdát, ale všichni z nás jako komiksy – mnoho z nás četlo i sbírání po celá desetiletí – stejně jako pár z nás je dokonce i stále aktivními profesionály komiksů! Proto rádi poskytujeme nápady (a varování) o nových projektech, hovoříme o historii a o současných komických trendech, stejně jako normálně jen o to, co se do našich hlav objeví v jakémkoli typu poskytnutého okamžiku (i když to možná jen já !). I když nemáme žádný typ dobře zavedené techniky, jak se ptát na obavy o komiksy (zatím!), Vždy je vítáme. Prozatím se cítíte bezplatný k využití níže uvedeného pole komentářů. Líbí se nám komiksy, stejně jako chápeme velké množství věcí!

A to je jeden, který roste!

Příště: přesně jak distribuce (dostupnost), náklady (hodnota za peníze), stejně jako materiál ovlivňují vaši zkušenost s čtením komiksů – a také může pomoci popsat, kam mnoho z těchto bývalých návštěvníků šlo.

KC Carlson věřil, že je nesmírně úžasné, že v kreditních skóre ekologického filmu Lantern Film, které by mohlo fanouškům filmu filmu, došlo k reklamě, že by mohli získat mnohem více dobrodružství ekologické lucerny v komiksech a sbírkách ve svých regionálních obchod s komiksy. Bohužel to bylo na extrémně konci filmu (po kreditech). Byl jsem jediný člověk ve filmovém divadle, který viděl reklamu. Všichni ostatní už odešli. Reklamy fungují pouze tehdy, když je lidé opravdu mohou vidět. (Bohužel to nebyla jediná věc, která byla s filmem špatně …)

Westfield Comics neodpovídá za hloupé věci, které říká KC. Obzvláště ta věc, která vás skutečně podráždila.

Leave a Reply

Your email address will not be published.