„Immortal Era“ Č. 1 Recenze: Dystopická budoucnost bez smrti

Immortal Era je současná komiksová kniha, která obsahuje dystopickou budoucnost, ale s zvratem. S odstraněním smrti potřebují obyvatelé tohoto světa smrt v nákupu, aby přežili.

Příběh nesmrtelné éry je jedinečný. I když se cítí a vypadá jako příběh zombie, předpoklad je mnohem složitější. Nesmrtelná éra se koná 200 let po novém tisíciletí, během kterého nedošlo k žádné zaznamenané smrti. Zatímco na povrchu to vypadá jako úžasná věc, je toho mnohem víc, než si každý jednotlivec dokázal představit.

Předpoklad je hlubší než jen zombie

Jsem ohromen konceptem nesmrtelné éry. A to je bez přečtení nebo vědět něco o příběhu mimo vydání č. 1. Nesmrtelnost pro všechny se zdá být úžasný nápad. Pamatuješ si Highlander? Přemýšlejte o tom, jestli byl každý Christopher Lambert. Když se smrt stala zahraničním konceptem na světě, populační Skyrockets. To přináší všechny sociálně-ekonomické problémy, které byste mohli předpokládat; Přeplněnost, konečné zdroje, konečné prostory a dokonce i mnohem větší dopad na klima.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Společnost nesmrtelné éry se stala právě tím, složitá. Svět je rozdělen a zlomený tam, kde někteří mají privilegium žít mezi lidstvem. A jiní skrývají podzemí, hledají a bojují o zuby a nehty. Ach, jsou tu také některá tajemná stvoření, která vypadají, jako by se zapojili do věci bez smrti. Toto je tajemství, které se rozvine se sérií.

Přehled čísla č. 1

První vydání nesmrtelné éry nás představuje do tohoto světa a jeho hlavního obsazení postav. Ari je ohnivá mladá žena, která vypráví část příběhu. Připojila se k ní sestra Kimberly, nádherná, ale zdánlivě povrchní žena. Pak je tu plovoucí hlava, Dr. Mann. I když není jasné, kdo nebo co je Mann, zdá se, že je mozkem operace.

Ari nám dodává zadní příběh jejich ragtagové skupiny pozůstalých, kteří všichni dluží dluhu člověku známému pouze jako otec. Jejich příběh je vidí, jak se pokoušejí přežít v tomto odděleném světě. Zatímco další z nich, Badass Miguel, je na misi, která by mohla zachránit svět.

Obrázek pomocí Edwarda Davise

Nesmrtelná éra č. 1 je obtížné zkontrolovat sám. Vzhledem k tomu, že se jedná o první vydání, existuje spousta příběhů, které lze zřídit, expozice k předávání a tajemství, které je zcela mimo kontext. Pro teď. Pokud je však účelem prvního čísla zapojení publika, dělá to jeho práci a další.

Série ponechává čtenářům otázky, ale „dobrý“ druh. Kdo jsou jedlíci? Jak zachráníte svět, kde neexistuje smrt? Jaký druh společnosti funguje v tomto chaosu? Takže spousta otázek, které musí čekat na pokračování běhu.

Tvůrci nesmrtelné éry a jejich cesta

Nesmrtelná éra napsaná a vytvořená Edwardem Davisem byla projektem Kickstarter, který úspěšně splnil svůj cíl. S téměř 100 podporovateli komiks právě odeslal své první vydání v srpnu 2019.

Davis a jeho tým mají rozmanitou škálu pozadí a zkušeností. Sám Davis je učitel, který píše v různých podobách, vzhledem k tomu, že byl mladý. Učí také řemeslo ostatním. Nesmrtelná éra a číslo 1 je myšlenka, kterou Davis zjevně měl 25 let.

Obrázek pomocí Edwarda Davise

Umělec nesmrtelné éry je Cezar Oliveira a navzdory jeho biografii Kickstarter Blurb uvádí, že je umělcem tři roky, jeho práce to neukazuje. Panely a umělecká díla číslo 1 jsou mimořádně leštěné a nezapomenutelné. Návrhy postav jsou zvláštní a stojí od sebe a přitom přispívají k bohatosti příběhu.

Viviana Spinelli je kolorista, jehož vibrace a stínování dodává příběhu a světu tolik hloubky. A dopisovatel Manny Hernandez je schopen vzít Davisův podrobný dialog a expozice a umístit je způsobem, který se vůbec necítí přeplněný.

Nesmrtelná éra č. 1 funguje z různých důvodů, z nichž nejsilnější je příběh. Na trhu, který je přesycen s příběhy o dystopické budoucnosti a zlomených společnostech, je Davisův premisa silná a poutavá natolik, aby čtenáře zavěsila do ideálu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.