S HBO Maxem na cestě má DC World budoucnost, ale možná není dlouhá

Streamovací války probíhají s dobře zavedenými hráči a nadcházejícími uchazeči, kteří soupeří o předplatné. Zdá se však, že jeden roh tohoto nového světa má šance. HBO Max bude debutovat na konci měsíce a přinese s sebou sbírku filmů, série a originálů založených na DC postavách. Přesto, jak vědí fanoušci komiksu, DC World je již streamovací službou věnovaná všem věcem DC. Budoucnost světa DC se tedy znepokojuje, protože mateřská firma WarnerMedia se zaměřuje téměř pouze na HBO Max.

DC World doposud vytvořil čtyři původní série. Jejich vlajkovou show je Titans, kteří teprve nedávno ukončili svou druhou sezónu. Rovněž existuje bažina, která se s příslibem, která skončila zrušena, než se celá série dokonce vysílala. Jejich další show Stargirl je připravena debutovat velmi první na DC World a pak na CW o den později. Konečně, Doom Patrol, klíčový miláček DC Universe, uvidí, že bude na HBO Maxovi budoucí debut druhé sezóny.

Obrázek pomocí Warner Bros.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Lidé, kteří se přihlásí k DC Universe, včetně vašeho pokorného korespondenta, chápou, že původní produkce jsou nejméně z toho, co služba nabízí. Pokud jde o streamování obsahu, mohou fanoušci objevovat celé sbírky filmů i série založené na komiksu DC. Existují klasiky jako Batman: The Animated Series, Function Films jako Zach Snyder’s Watchmen, stejně jako vše-ale zapomenuté pořady jako The Adventures of Superboy. Spolu s nimi fanoušci získají přístup k nespočetným zádním problémům titulů DC. Na otázku, co bylo v akci Comics #1 nebo Detective Comics #27? S komiksem DC Universe si můžete prohlédnout ty, stejně jako mnoho dalších.

Je to dostatečný materiál pro DC World pro zachování úrovní členství, zejména s tím, že s ním HBO Max (v podstatě) soupeří?

Budoucnost DC World i HBO MAX je … komplikovaná

Obrázek pomocí Warner Bros.

Nová zpráva od Service Insider obsahuje komentář z některých zdrojů zákulisí, zejména bývalých pracovníků Warner Digital Labs a také člena originálního série týmu, o budoucnosti služby. Pracovník digitálních laboratoří řekl Reportérovi jejich rozhodnutí opustit úkol pocházelo z nejistoty ohledně budoucnosti DC World s HBO Maxem na obzoru.

Jak řekli Service Insider:

“Všechno je teď o HBO Max …” Pocit v kanceláři spočívá v tom, že DC World bude kolem alespoň ještě jeden rok nebo dva…. Je tu závazek i financování. “

Člen týmu stanovil, že jejich pocit je, že vyšší up-ups chtějí, aby DC svět zůstal oddělený od HBO Max v dohledné budoucnosti. Přesto to bude „malé“ a také se zaměří na Titany a spinoffy z této show. Doom Patrol začal jako spinoff Titans, ale pak show skončila ve své vlastní kontinuitě. Budoucí spinoffs by však byl spojen s pořadem. Zdroj s porozuměním producentům věří, kteří loni v listopadu hovořili s komiksovými roky, řekl nám, že se zaměřuje na spinoffs pro Hawk, na postavy Dove a na případné zlepšení Jasona Todda v červené kapuci.

Původně se všichni předpokládali, že DC World bude převrácen do HBO Max, stejně jako zpráva BI ukazuje, že to také věřili pracovníci. To se však nestalo. Ve skutečnosti vedoucí materiálu HBO Max Kevin Reilly uvedl, že firma musí stále „zjistit tyto dvě předplatné“, avšak se však zaměřuje na zavedení služby HBO Max.

I s HBO Maxem, budoucnost DC World s největší pravděpodobností spočívá v komiksu

Obrázek pomocí komiksu DC

Zatímco Titans je mnohem lepší show, než si lidé na prvním místě věřili (a každou sezónu se zlepšují), původní streamovací materiál by neměl být největším tahem. DC World je služba pro fanoušky Hardcore Comics a jeho knihovna komiksů je jeho nejlepší hodnotou. Za náklady na asi tři zcela nové digitální problémy mohou fanoušci získat přístup k celé knihovně DC Comics. Každý měsíc přidávají nové problémy, stejně jako fanoušci se odhlásili a znovu si přečetli své preferované příběhy.

Analytik dat, který hovořil s BI, uvedl, že zatímco komiksy jsou pro tuto službu zvláštní, neposkytují „„ přesvědčivý dostatečný důvod “, aby lidé zůstali dlouhodobě přihlášeni. I když může mít pravdu, někdo by musel věnovat veškerý svůj čas za měsíc, aby se zkontroloval i třetinu dostupných titulů. Pro fanoušky komiksů, kteří se snaží zkontrolovat staré oblíbené nebo najít nové tituly i postavy, je tu spousta, které si můžete užít. Například, pokud jste fanouškem Arrowverse, který se snaží zkontrolovat všechny komiksy v této kontinuitě, můžete utratit 40 $ v digitálním obchodě DC nebo 8 $ za předplatné DC World. Samozřejmě několik z největších hitů z DC, jako jsou tituly Vertigo nebo Watchmen, nejsou v této službě nabízeny.Pokud tedy má DC World budoucnost jako samostatnou službu po debutech HBO Max, bude pravděpodobně zaměřena na jejich komické výběry. V opačném případě očekávejte knihovnu Originální i série DC Universe, stejně jako filmy, které nakonec vytvoří metodu HBO Max.

Co myslíš? Věříte, že DC World má budoucnost navzdory HBO Max? Sdílejte své myšlenky v komentářích níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published.