Beauology 101: Rise of the Machines Rant

Tento příspěvek je podáván pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Beau Smith: Můj chvástání, vaše pozornost.

Autor: Beau Smith

Opravdu se těším z moderních technologií; Internet, e -mail, textové zprávy (dobře, ne tolik textových zpráv), Twitter, Facebook (no, ne tolik Facebooku) a rychlé informace, které mi všichni přinášejí. Technologie usnadňuje mou práci spisovatele a marketingového ředitele.

Zatímco mi technologie hodně přináší, také to vezme více. Zjistil jsem, že v posledních deseti letech technologie způsobila erozi v kamarádství. Jiní budou argumentovat, že Tech nám dal Facebook, Twitter a všechny ostatní nejrůznější sociální sítě, které umožňují rozšíření našeho přátelství. Jo, věci se rozšířily, ale skutečné přátelství není jednou z sklizených plodin.

Příklad: Na Facebooku mám téměř 5 000 přátel na Facebooku. Po pravdě řečeno, vím jen asi 100 těchto lidí a já jsem se setkal méně. Z toho 5 000 je jen 50 let blízkých kamarádů nebo rodiny, zbytek nemám ponětí, kdo jsou. Totéž platí s ostatními sociálními sítěmi, do kterých patřím. Jsem z nich, abych si lidi uvědomil o své práci v naději, že ji dostanou a pomohou mi zůstat v sušenkách a pivu. Ve dnech před sociálními sítími jsem normálně skončil s celoživotními kamarády prostřednictvím konvencí, telefonních hovorů a psaní dopisů (ručně psaný druh). Internet mi nepřinesl takové výsledky.

Tohle nejsem já být Grouchy Starý muž, to jsem já rozkládal fakta. Ve světě komiksů je ztráta doteku na konci kreativní a služby hrozná věc. Větší konvence, jako jsou SDCC a New York Con, jsou nyní tak velké, že už nikdo nemá čas se spojit s novými nebo starými přáteli. Jistě, sliby jsou dány „zůstat v kontaktu“ a „Sledování“, ale zřídka se to stává. Všichni tweetují dobrou hru, ale ve skutečnosti nikdo nevyhraje; Prostě hrají na klid.

Protože technologie nám usnadňuje pracovat mnohem více nebo ztrácet čas více, bere to od skutečně budování nových vztahů a udržování starých. Slyšel jsem mnoho mých dobrých kamarádů v komiksu, řekni mi, že jsou ohromeni e -maily a online prací. Prosí o úlevu, ale nepřijde to, protože odmítají oslovit záchrannou linii a omezují technologickou linii.

Přiznejme si některá mnohem tvrdší fakta, jen velmi málo lidí si zvedne telefonní linku, spousta příchozích hovorů jde rovnou do hlasové pošty. Proto se textové zprávy rozrostly tak populární; Zprávu si můžete přečíst rychle, dát přísnou odpověď a nemusíte být rozptýleni od hraní Angry Birds nebo číst o tom, co obiloviny Geoff Johns toho dne na Twitteru.

Ani mě nezačněte o kancelářských setkáních. Pokud by se někdy potřebovalo něco snížit a zefektivnit, jedná se o kancelářské setkání v komiksu. Tech polovina z nich a ušetříte si tolik času.

Multitasking je něco, co jsme lidé nebyli chováni, aby byli dobří. Je mi líto, možná si myslíte, že jste v tom dobří, ale nejste. Nikdo z nás není. Díky tomu budete vypadat a cítit se zaneprázdněni, ale ne produktivním způsobem. Produktivita i kreativita trpěly natolik, že vzestup strojů (zařízení). Přidává se k nedostatku prodeje, problémům s distribucí, maloobchodem a publikováním v komiksu.

To nemůžete udělat na Facebooku.

Kreativní přátelství v komiksové službě se ponořila v kvalitě vzhledem k tomu, že vzestup strojů. Pevné osobní sítě bylo nahrazeno roztříštěným sítí online povahy. Místo toho, aby se kreativita blížila, technologie ji nastavila. Spark a obvinění editorů, spisovatelů a umělců se staly téměř prázdnými texty a e -maily. Zpravodajské stránky komiksů jsou zaměnitelné a žádná z nich se nezměnila k lepšímu. Jsou to stejné novinové příběhy a tiskové zprávy, které se dělají znovu a znovu. Takzvané rozhovory nejsou nic kreativního; Jsou se stejnými tvůrci, kteří rehalují stejné staré zprávy. Teď a tam se samozvaný novinář (který říká, že v komiksu není žádná komedie?) Pokusí se být zábavný a návrhář se pokusí udělat své snark plné nejlépe pobavit, ale podstata komiksů zůstává v rozhovoru cizí. každý prohraje.

Neříkám, že každý musí vyloučit technologii ze svého života, ale jako vlastnit zbraň musíte vědět, jak ji používat. Stejně jako cheeseburgery musíte vědět, abyste jeden nejedli každý den. Kontrolní technologie, nenechte ji ovládat. Poznejte nové lidi a znovu znáte staré přátele. Kreativní věci se mohou stát a vy i zábava můžete být pro to lepší.

Neříkám, že musíte trávit hodiny mluvením s lidmi, ale řada krátkých hlasů, která hlasuje, bude pro vás zázraky pro vás, jejich a komiksy jako celek. Přemýšlejte, než řeknete: „Jsem příliš zaneprázdněn.“ Zeptejte se sami sebe, proč si myslíte, že jste příliš zaneprázdněni, a to vaše produktivita zálohuje?

Nemůžeme všichni prostě vyjít?

To je můj výkřik na tuto dobu. Nejsem vždy pravdu, ale jsem docela zatraceně blízko. Stačí zkontrolovatMoje tweety nebo se zeptejte některého z mých téměř 5 000 přátel na Facebooku.

Tvůj amigo,

Beau Smith

Flying Fist Ranch

www.fingingfistranch.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.