Angel & Faith Season 10#14

Existuje spousta výhod pro pokračování milovaného majetku v komickém formátu:

Velikost příběhu. Žádné rozpočty nenaznačují větší rozsah.

Znaky. Rozšiřte své obsazení bez ohledu na to, zda jsou herci k dispozici, ve tvaru nebo mladistvé, jak bývali.

Existence ve věčnosti. Což může být smíšená taška, protože existuje pohon, jak udržet sérii, ať už má spisovatel dobrý nápad nebo ne. Konec je často požehnáním.

Což mě přivádí k Angel & Faith Season 10 #14. Musím vědět lépe, než číst cokoli, co napsal Victor Gischler, vzhledem k tomu, že se mi jeho komiksy už roky nelíbily. Každý zní stejně a vykreslování je spousta obecných, běžných denominace.

Obal Michelle Madsen

Podíval jsem se na tento problém, protože to slíbilo, že uzavře příběh o návratu Illyrie a jejího hostitele Freda Burkle. Líbila se mi její postava (a zobrazení Amy Acker), i když byla hlavním příkladem tendence Jossa Whedona vložit patos a zoufalství, kdykoli je to možné. Nebyl jsem však potěšen, když jsem viděl, že návrat těchto žen a zúčtování mezi nimi byl vařen na slugfest. Nevěřím, že je to dobré psaní nebo autentické postavy. V tom není žádná kreativita ani chytrost.

Všechny postavy, jak je Gischler zřejmě vidí, se uchýlí k prvnímu, poslední a vždy. Je to vizuální, je to pravda, ale je nudné číst a necítí se ideální nebo autenticky. Will Conrad dělá úctyhodnou práci nakreslení tohoto pláště, i když podobnosti mohou být trochu statické. A obě ženy, které se navzájem děrovaly v bezzdobé bílé oblasti, i když evokují jednu z konvencí show, zkratku zkratku.

Všechny události v tomto komiksu čte, jako by byly vytvořeny počítačem s scénářem: slib loajality k příteli. Výstřel z obsazení seřadil směrem k vačce, aby demonstroval týmovou práci. Výraz pomsty. Stanovení tváří v tvář ohromujícím šancím. Prohlášení o ctnosti lidstva nad vyššími bytostmi. Okamžité vítězství nesmělo stát bez náznaků důsledků, které by řídily další děj. Stručně řečeno, je to kecy. (Vydavatel dodal kopii digitální recenze vývoje.)

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Angel & Faith Season 10 #16-17Now, kterou se Fred vrátil, vidíme, jak pomáhá víře na novou tajnou misi. A mějte na paměti, že Buffy the Vampire Slayer byl vždy nejlepší, když byly děti ve škole, jsme zpět v tomto prostředí – teprve tentokrát je víra tajná…

Angel and Faith Season 10 #1, aby se spojila s novou sezónou Buffy 10, série Angel and Faith byla také spuštěna s podobným názvem (i když to má menší smysl, vzhledem k tomu, že nikdy nebyla sezóna 9). V předchozím běhu série jsem se z velké části potěšil, jak dobře spisovatel …

Lucifer: Kompletní čtvrtá sezóna konečně měla šanci si užít Lucifer: celou čtvrtou sezónu, která vyšla na DVD v květnu. (To je rok poté, co tato sezóna debutovala na Netflixu, což je normální načasování.) Sezóna se otevírá morálně Luciferem, depresivní poté, co Chloe viděl jeho skutečnou tvář (na konci…

Leave a Reply

Your email address will not be published.