Jeden Op Joker je nová manga Joker přicházející od přesně stejného vydavatele jako Assault on Titan Series

Joker je jednou z těch postav, které získávají komiks DC velký počet najetých kilometrů. Byl ve filmech, od filmů, videoher, až po televizní seriál a různé další vystoupení v jiných médiích. Batmanův nejvýznamnější archivní soupeř je fascinující z několika důvodů, poskytoval jeho složité pozadí i příběh o původu. Joaquin Phoenixovo zobrazení Joker přineslo postavu zpět do nuance a sympatické metody hlavnímu proudu s jeho četnými oceněními. Stejně jako nyní je klaunský princ trestného činu vrácen, v úplně jiném avataru. Nové prohlášení na Twitteru odhaluje příští rok vycházející manga Joker Joker Joker. Příběh bude samozřejmě mít Joker v tomto rodiči.

One Op Joker manga pochází z útoku na vydavatele Titan

Obrázek prostřednictvím komiksu DC.

Nový DC Comics ‘Joker Manga je partnerství mezi vydavatelem a Kodanshu, přesně stejným studiem odpovědným za útok na sérii Titan Manga. Prohlášení přišlo od umělce mangy, Keisuke Gotoh, na svém účtu Twitter. Tweet měl také připojenou novou fotografii ukazující manga verzi Joker a držel dítě. stejně jako to je místo, kde se věci trochu divné.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Ten Op Joker je údajně o Joker jako rodič. Nerozumíme nic jiného o dc Comics ‘Joker Manga, ale fotka je divná. Zatímco Joker drží dítě, to, co dítě používá, je mnohem zajímavější. Zdá se, že má čepici s tím, co vypadá jako uši netopýra, stejně jako černá kapejská kapela? Takže je to opravdu Jokerovo dítě, nebo je to nějaká podivná situace, kdy se Batman nějak stane dítětem? Ať tak či onak, věřím, že předpoklad psychotického velmi darebáka nějak zodpovědný za bezmocné dítě bude zajímavý. Nebo ten, který by mohl prostě jít strašně a strašně špatně.

DC Comics ‘Joker manga by měla být fascinující zvládnutím postavy

Manga Joker je určitě zvědavá, nejméně. Navzdory četným různým iteracím o postavě by měla být japonská verze grafické knihy něco, na co bychom měli dávat pozor. Vydavatel Kodansha má také důvěryhodnost pro výrobu přesvědčivé série Manga. Několik jejich prací zahrnuje hlavní série jako Alita Battle Angel, typické kvintuplety, jakož i další franšízy jako Akira a také duch v Shell Manga. S takovým populárním vydavatelem pracujícím s DC bude The One Op Joker Manga zřetelnou postavou. Stejně jako příběh se také cítí jako něco, co jsme nikdy neviděli z Jokerského vzhledu předtím, takže si můžete prohlédnout. Určitě jsem zvědavý, i když je mnohem více morbidní zvědavosti vidět přesně, jak by se Joker staral o dítě.

DC Comics ‘Joker Manga vydává 7. ledna 2021.

Jak přesně tedy cítíte o žolíkové manga? Dovolte mi pochopit v komentářích níže.

Představoval obrázek prostřednictvím účtu Keisuke Gotoh Twitter.

Leave a Reply

Your email address will not be published.