Colin Hay- „American Sunshine“

Nejprve první věci: Colin Hay je čaroděj Guy v práci, australská popová skupina z 80. let, která poskytla nejsladší a nejšťastnější melodii o paranoii („Kdo to může být teď ? “) Ve věku, kdy byly všechny populární melodie Paranoia (např.„ Destroyer “(The Kinks);„ Někdo mě sleduje “(Norman Rockwell). Mnoho lidí, jako je moje žena, nenávistné chlapa v práci je jednoduché rytmy a také puerile a puerile Uspořádání. (Mimochodem, ne.) Můj manžel je však velkým fanouškem Colin Hay.

Velká část lidí chápe Hayovu práci od soundtracků k drhnutí i Garden State, nebo z jeho hlavně akustického alba „Man in Work“, na kterém znovu opětovně uvedl nějakého starého chlapa v práci, stejně jako fantastický efekt, stejně jako představil několik z jeho mnohem dojemnějších, ovlivněných práce. Mezitím vydal záznamy, které hrály s řadou hudebních stylů a naladěných struktur a rozšířily jeho repertoár.

Hay je zpět s „American Sunshine“, který se vyvíjí na jeho úsilí hudebně, když smíchá některé tvrdší bluesové melodie a také několik Barnburners s jeho mnohem rozmarnějším světelným skálem a popovými kompozicemi. Tuny se spojují s vizí Spojených států s očima australské popové hvězdy, tj. Ten, kdo nyní v této zemi žije, se zde však nezvýšil, a proto ji zažil až po úspěchu. Výsledkem je, že je to okouzlující vize, vyprávěná v Hayově bohatém a teplém hlasu. Jak uvádí na „Oh, Kalifornii“ – „Synové i dcery/následovali všechny náznaky k ráji/pití pouze snů i slibů.“

Několik zde bylo zaznamenáno v Nashvillu a vliv země je neočekávaný. Když nechali za sebou za sebou, Hay byl mírumilovný umělec, který vyrábí lyricky přímé i pravdivé písně, stejně jako nyní, deset alb hluboko do své sólové kariéry, zdá se, že je opravdu živější. Jiné písně, jako je „vězeňský čas“ a „nemůžu vstát z této postele“, se zpočátku zdají snadné, ale při opakovaném naslouchání mohou ovlivnit hlubší myšlenky na jako i ztrátu.

Colin Hay je autentické jako pro hudbu a to, co dělá, přichází v každé písni. Vypadá jako chlap v míru se svou prací, bard citlivého pruhu Alana Aldy. Toto není jeho nejlepší album (to by bylo buď „muž v práci“, nebo „vypadáš na mě?“), Je to však solidní. Z tohoto bitového rohu sítí to určitě dostane vysoký návrh.

Získejte to tady za 9,99 $

Ach Kalifornie

Leave a Reply

Your email address will not be published.