Time Invasion

Všichni jsme slyšeli přísloví: Historie je napsána vítězi. V každém konfliktu předpokládáte, že vaše strana bojuje s nejlepším morálním kódem, společném dobrem nebo o opravu nespravedlnosti, která se mohla objevit. Vsadím se, že se jen zřídka snažíme vcítit se do druhé strany osobního konfliktu, protože, dobře: mám pravdu, takže všechno by mělo být ze své podstaty špatné. Když se Avengers začali snažit opravit problém s cestováním času, mohli si náhodou způsobit větší problém?

Považoval jsem za zajímavé, když se velký spojování lidí, ať už vtipně nebo ne, rozhodl, že se Thanos možná snažil zmírnit bolest a utrpení ve vesmíru drasticky jednat, aby v něm odstranil polovinu života. Myslím, že jsme všichni viděli, že „Thanos měl pravdu“ vzpomínky a hashtagy. Začal jsem přemýšlet zpět k The Time Heist in Avengers: End Game a možné důsledky tohoto pokusu zastavit Thanos… mimo alternativní realitu, což se zdá, že je problém po un-SNAP. Pokud jste při prohlížení Ant-Man a Wasp měli ostré oko, objevili jste město v kvantové zóně, zatímco Scott extrahoval Janet. Zajímalo by mě, jaká by byla situace v tomto městě, kdyby to bylo nějak negativně ovlivněno kvantovým tunelem, ke kterému došlo v době loupeže. Umístit to jiným způsobem … mohl by po celou tu dobu cestovat pomocí kvantové zóny v podstatě útokem na toto kvantové město nebo říši jako celek? Mohlo to vytvořit destabilizaci, která ohrožuje celou civilizaci? Existuje v tomto městě rasa národů, která může naplánovat nějakou odplatu k útoku?

Pokud má tato teorie nějakou věrohodnost, pravděpodobně bychom udělali logický skok, že město je nadvládou mikronautů … mikro-škálovaný tým z vnitřního prostoru. Kopie mikronautů č. 1 se na otevřeném trhu daří dobře s reálnou tržní hodnotou (FMV) kolem 280 USD a na různých webech se zaznamenává spousta kopií. Právě když se zdá, že se tato kniha bude vzlétnout, kopie zasáhly trh a zdá se, že vyrovnávají jakékoli cenové skoky. Je to podivná zásoba a poptávka vidite-pila. Mikronauty nejsou dobrou sázkou, které by se objevily v Marvel Cinematic Universe (MCU), protože jejich filmová práva byla s Paramount, takže bude zajímavé zjistit, zda se celkový trh ochladí, když si mnohem více lidí uvědomí mikronauty Příjezd, jak spekulanti doufali.

Přesto je v kvantové zóně město … má obyvatele nebo někoho, kdo to mohl postavit už dávno … a nemohlo by nám být prokázáno, abychom na to zapomněli. Předpokládám, že Marvel má plán, ale víte, co říkají o předpokladech … Zde doufáme, že s vydáním Spider-Man získáme nějakou jasnost: daleko od domova a nahromadění do fáze V a dále!

Myslíte si, že se v kvantové zóně skrývá neznámá Baddie? Zničila čas loupeže realitu? Vyhoďte své komentáře a připojte se ke spekulacím!

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Thanos Thanos Jim Starlin se vrací ve vydání Infinity ConflictsMedia – Thanos je připraven převzít svět … zda je svět připraven nebo ne. A letos v listopadu vývojář Jim Starlin (život kapitána Marvel, Thanos: Infinity Revelation) a superhvězda Alan Davis (Guardians of Galaxy…
23. března 2018 v „komiksu“

Náhledy ComicList: Eternals #12thanos dělá své poslední kroky, aby zničil náš svět. Mohou věčné zpracovat své rozdíly s Avengers včas, aby s tím něco udělali? Eternals 12 Kieron Gillen, Esad Ribic, Esad Ribic 75960609865101211 $ 3,99 US 18, 2022
20. května 2022 v “Comiclist”

Náhledy ComicList: The Avengers #53Assault on Avengers Mountain! Nepropustné sídlo Avengers je pod útokem, nejvýrazněji silnější verzí Dr. Doom existence a divoce vražedný mladý Thanos, stále mokrý s krví své matky. Black Panther bojuje o obranu hory spolu se svými nečekanými novými spoluhráči, králem Namorem…
9. února 2022 v “Comiclist”

Leave a Reply

Your email address will not be published.