Mighty Marvel Masterworks přinese klasické komiksy nové generaci dětí

, zatímco sběratelé by mohli milovat linii Marvel Masterworks, nejsou na děti opravdu zaměřeny. Ve skutečnosti je jejich vzhled a výroba zaměřena výhradně na sběratele. Tiskové verze jsou také nákladné. Zdá se však, že Marvel si vzpomněl, že děti milují i ​​superhrdiny. Téměř stejně jako 36letý profesor literatury s románem. Jak se tedy dostanou k mladým? Nová řada grafických románů Mighty Marvel Masterworks! A začínají s X-Men, Spider-Man a Fantastic Four.

Na jaké děti se musí těšit na čtení v Mighty Marvel Masterworks?

Obrázky: Představujeme nové mladé čtenáře Stan Lee. Myslím, že dnes pláču. (Obrázek: Marvel Comics)

Pro tuto novou řadu se vracíme na začátek fenoménu Superhrdiny Marvel. V současné době oznámili tři tituly. Jako reportér Hollywoodu, UM, hlásí:

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Mighty Marvel Masterworks: Pozoruhodný Spider-Man-s velkou silou, sbírání pozoruhodného Spider-Man Vol. 1 č. 1-10 (stejně jako materiál z pozoruhodné fantazie č. 15, první vzhled postavy), Mighty Marvel Masterworks: The Fantastic Four Vol. 1, sbírání prvních 10 čísel této série z roku 1961 a Mighty Marvel Masterworks: The X-Men-nejpodivnější super hrdinové ze všech, sbírají prvních 10 čísel původního titulu X-Men z roku 1963.

Kupodivu, první tři Marvel Masterworks vytiskly stejné svazky, ale v předních stylech vázaných knih. Tato linie začala v roce 1987. Ve skutečnosti se chystají zveřejnit svou 100. sbírku s jednou z nejpopulárnějších postav v historii komiksů: stříbro – čekejte, ne. Jejda. Jeden z nejpodivnějších superhrdinů v historii komiksů: Howard the Duck. Prvních deset čísel jeho prvního sólového titulu nebylo pro Spider-Man nejlepší běh, ale je to klasická sbírka příběhů, které by jakýkoli fanoušek webových hlavy měl rád ve stylu elegantního vázaní. Kdo řekl, že komiksy nemohou být super-fancy?

Nová éra začne vycházet letos v létě. To je ideální pro letní čtení mezi školními lety.

Který z nich si myslíte, že děti budou milovat nejvíce? Říkám, vždy vsadím na X-Men.

(Výkonný obrázek: Marvel Comics)

Leave a Reply

Your email address will not be published.